O'Sullivan na vijf verloren finales op rij: ‘Hou ervan om afgeschreven te worden’
Snookerlegende Ronnie O’Sullivan begint dit weekeinde als titelverdediger aan het WK in Sheffield. Hij verloor vijf finales in aanloop naar het toernooi, wat leidde tot kritiek op zijn spel. Maar daar maalt de 45-jarige Brit geen moment om.
,,Ik hou ervan om afgeschreven te worden en geniet ervan van als ik het ongelijk van de critici kan bewijzen”, zei hij bij Eurosport. ,,Ik denk eerlijk gezegd niet dat de mensen mij dit jaar durven af te schrijven, omdat ik elke keer terugkom en zomaar weer even de wereldtitel kan veroveren.”
O’Sullivan won vorig jaar het WK voor de zesde keer. ‘Ronnie the Rocket’ is overigens tevreden als hij de laatste acht haalt. ,,De kwartfinales op een WK halen is in mijn ogen al een geweldige prestatie. Want dan heb je dus al een aantal partijen gewonnen en heb je de tweede week van het toernooi bereikt.”
Zaterdag om 12.00 uur opent O’Sullivan het WK snooker met zijn eersterondepartij tegen landgenoot Mark Joyce, de nummer 46 van de wereld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijn bevalling
Esmee krijgt kind met mannenstel: ‘Toen mijn vliezen braken, kwamen ze meteen dweilen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Deze week: Esmee Ros zette haar kind op de wereld in een meeroudergezin. -
NBA
Bucks na sterke comeback in Boston weer op voorsprong tegen Celtics
De basketballers van Milwaukee Bucks hebben in de tweede ronde van de play-offs in de NBA wederom de leiding genomen. De Bucks wonnen het vijfde duel met Boston Celtics in de best-of-sevenserie met 110-107. De ploeg uit Milwaukee kan het vrijdag voor eigen publiek afmaken en de finale in het oosten bereiken. -
Wereldkampioen Lyles wint 200 meter bij Diamond League in Doha, kogelstootster Schilder laatste
Wereldkampioen Noah Lyles heeft bij de eerste wedstrijd in de Diamond League de 200 meter gewonnen. De Amerikaanse sprinter was in een tijd van 19,72 seconden de snelste in Doha. Bij de Olympische Spelen in Tokio greep Lyles afgelopen zomer nog het brons op de 200 meter. -
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg? -
Russische turner krijgt jaar schorsing én moet medaille inleveren na rel over Z-oorlogssymbool
De Internationale Turnfederatie (FIG) heeft Ivan Koeliak na een diepgravend onderzoek voor een jaar geschorst. De Russische turner krijgt de straf omdat hij begin maart op de wereldbeker in Doha met de letter ‘Z’ op zijn shirt op het podium verscheen. Daarmee betuigde hij steun aan de invasie van zijn land in Oekraïne.
-
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs. -
Nageeye enige Nederlandse deelnemer op WK marathon
Abdi Nageeye is komende zomer de enige Nederlandse deelnemer aan de WK marathon in Oregon in de Verenigde Staten. Dat meldt de Nederlandse Atletiekunie. Nageeye behaalde vorig jaar bij de Olympische Spelen in Tokio zilver achter de Keniaan Eliud Kipchoge. -
Wevers vooral erg opgelucht na vrijspraak: 'De afgelopen twee jaar zijn geen pretje geweest’
Turntrainer Vincent Wevers was vooral heel erg opgelucht toen hij hoorde dat de tuchtcommissie van het Instituut Sportrechtspraak (ISR) hem had vrijgesproken van grensoverschrijdend gedrag.