Een muur is nog gestut, een zijgevel provisorisch gedicht. Maar de komende maanden moet het stationsgebouw er weer bovenop komen.
Volledig scherm
PREMIUM
Een muur is nog gestut, een zijgevel provisorisch gedicht. Maar de komende maanden moet het stationsgebouw er weer bovenop komen. © Johannes Rutgers

Na doffe dreunen komt station Apeldoorn weer tot leven met nieuwe horecazaak

Er komt weer horeca in het stationsgebouw van Apeldoorn. Treinreizigers en anderen kunnen binnenkort neerploffen om iets te eten en te drinken, en er is weer reis- en toeristische informatie te krijgen.

0 reacties

  1. Uitvaartleider Gerrit Brouwer neemt bij AGOVV Apeldoorn definitief afscheid als trainer
    PREMIUM
    tweede klasse

    Uitvaart­lei­der Gerrit Brouwer neemt bij AGOVV Apeldoorn definitief afscheid als trainer

    Beroepshalve als uitvaartleider bij Rouwcentrum Rouwenhorst is het afscheid waar hij dagelijks mee geconfronteerd wordt definitief en onontkoombaar. De keuze om te stoppen met zijn hobby nam Gerrit Brouwer zelf en weloverwogen. Na meer dan veertig jaar als trainer in het amateurvoetbal zit hij bij de thuiswedstrijd van AGOVV tegen DESZ voor het laatst in de dug-out. ,,Het is mooi geweest.”
    Apeldoorn