80-jarige rijdt voor drie ton schade in wasstraat met zijn elektrische auto
Een 80-jarige man heeft in de Duitse plaats Lindau voor bijna 300.000 euro schade aangericht, toen hij in een wasstraat niet alleen zijn eigen auto total loss reed, maar ook twee andere auto's.
De politie van Lindau meldt dat in een persbericht op hun officiële website. De man was de derde in de rij die de wasstraat inreed. Voor hem - aan het begin van de 30 meter lange wasstraat - stond volgens de politie een ‘dure auto’ en aan het einde stond er nog een, die op dat moment bijna klaar was en droog werd geföhnd.
Volgens de politie trapte de man tijdens het inrijden van de wasstraat op het gaspedaal in plaats van de rem en was hij waarschijnlijk ‘overweldigd door het besturen van zijn krachtige elektrische auto’. Omdat elektrische auto’s direct de volledige trekkracht tot hun beschikking hebben, is er binnen enkele seconden sprake van een enorme acceleratie.
Het gevolg was dat de e-auto van de gepensioneerde de twee auto’s voor hem dwars door de hele wasstraat duwde, meldt de politie. De medewerkers van de autowasstraat die op dat moment in de buurt waren, zijn niet gewond geraakt. Maar de bestuurder van de voorste auto zou een whiplash hebben opgelopen. Hoeveel schade er aan de wasstraat zelf is aangericht, werd niet bekendgemaakt. Ook zijn de automerken en - modellen niet vrijgegeven door de politie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
Man vergeet twee maanden lang dat zijn autoraam nog openstaat
Een inwoner van Hamburg kreeg de schrik van zijn leven toen hij ontdekte dat hij was vergeten om zijn autoruit dicht te doen. Zijn Volkswagen Lupo had twee maanden lang in weer en wind buiten gestaan. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
Met video1
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
PREMIUM1
Kassa! Politie deelt voor ruim 14.000 euro boetes uit aan filmende ramptoeristen op A1: ‘Voor de likes’
Bij een fikse kettingbotsing op de A1 knalden dinsdagmiddag vijf voertuigen keihard op elkaar, wat voor lange files zorgde. Tientallen sensatiebeluste automobilisten besloten om de ravage te filmen met hun telefoon. Zij ontvingen allemaal een boete van 350 euro. ,,Het is ontzettend asociaal en dat voor een paar likes op social-media...”
-
PREMIUMMIJN BLIK EN IK
Remco (24) kocht zijn unieke Toyota van een Duitser die ’m de vangrail in reed: ‘Moest veel gebeuren’
Hij heeft al zeker twaalf auto’s voor de deur gehad in de paar jaar dat hij zijn rijbewijs heeft, maar toen Remco Versteeg (24) opeens deze unieke Toyota Cresta aangeboden kreeg, moest hij ook die auto hebben. Ook al reed de vorige eigenaar ’m half in de prak. ,,Echt een bucketlist-auto, dit.’’ -
-
-
PREMIUM
Bij dit automerk vinden ze zelfs de snelste Tesla's en Porsches een lachertje
Ferrari, Porsche, Lamborghini: het nieuwe automerk Lucid Motors lacht ze allemaal uit. Met een motorvermogen tot 1200 pk is de Lucid Air heer en meester. Tesla en Mercedes hebben het nakijken met z’n elektrische reikwijdte van 883 kilometer. Hoe een gloednieuw merk in alles de beste wil zijn. -
Conceptcar Audi is bliksemafleider voor nieuwe elektrische Porsche
De Audi Activesphere is een avontuurlijke conceptcar met een heel bijzonder interieur. Een interieur dat alle aandacht afleidt van de onderhuidse techniek. De Audi Activesphere Concept staat namelijk op het platform dat ook voor de nieuwe elektrische Porsche Macan is ontwikkeld. In tegenstelling tot Audi’s futuristische studiemodel, gaat de elektrische midsize-SUV van Porsche dit jaar nog in productie.