De Felicity Ace zonk in de buurt van de Azoren nadat het onderweg was vanaf de Duitse plaats Emden, waar Volkswagen een fabriek heeft, naar de VS. De brand ontstond vermoedelijk door een elektrische auto aan boord.
Volledig scherm
De Felicity Ace zonk in de buurt van de Azoren nadat het onderweg was vanaf de Duitse plaats Emden, waar Volkswagen een fabriek heeft, naar de VS. De brand ontstond vermoedelijk door een elektrische auto aan boord. © via REUTERS

Reisverbod: betekent deze scheepsramp het einde van hybrides en elektrische auto’s op veerboten?

Na de ramp met de Felicity Ace, die zonk nadat vermoedelijk een elektrische auto vlamvatte, is er discussie ontstaan over de vraag of e-auto's wel veilig genoeg zijn om mee te nemen op veerboten. Uitgerekend een Noorse rederij heeft nu als eerste een verbod aangekondigd.