Foto ter illustratie. Niet de bewuste parkeerplaats.
Volledig scherm
PREMIUM
Foto ter illustratie. Niet de bewuste parkeerplaats. © Roel Dijkstra

Agenten betrappen 23-jarige tijdens seks met 14-jarige jongen in auto: ‘Het was gewoon gezellig’

Wat doet een met zeil afgedekte auto op een parkeerplaats in Dordrecht? Twee agenten namen op zaterdagmiddag 30 januari een kijkje en troffen in de wagen twee naakte personen. De 23-jarige Stefan L. bleek seks te hebben gehad met een nog slechts 14-jarige jongetje uit Dordrecht. ,,Het was gewoon gezellig’’, zei de verstandelijk beperkte verdachte tijdens zijn strafproces.

2 reacties

  • Johan Wolters

    2 jaar geleden
    Volkomen fout en verwerpelijk. Maar om over "ventje en jongetje' te praten vind ik vreemd. Men denkt dan aan kleuters. Tegenwoordig zijn "ventjes en jongetjes' van 14 en 15 jaar soms al betrokken bij roofovervallen en andere criminele activiteiten.
  • henk hartog

    2 jaar geleden
    Dus een Pedofiel ? Dat is een Gevaar voor jouw EN m'n kind in deze maatschappij, Tja, wat is de oplossing? Goeie vraag dacht ik zelf