Door het hoge water in de Maas raakte het dorp Bergen volledig geïsoleerd van de buitenwereld. Limburg is uitgeroepen tot rampgebied na overstromingen als gevolg van hevige regenval.
Volledig scherm
Door het hoge water in de Maas raakte het dorp Bergen volledig geïsoleerd van de buitenwereld. Limburg is uitgeroepen tot rampgebied na overstromingen als gevolg van hevige regenval. © Rob Engelaar

Limburgse gezinnen gratis op vakantie in Zeeland: ‘Mensen uit Limburg hebben ons in 1953 geholpen’

Zestig á tachtig Limburgse gezinnen kunnen in september en oktober gratis vakantie vieren in Zeeland. Serviceclub Rotary en Zeeuwse ondernemers helpen zo slachtoffers en hulpverleners van de overstromingen, die de provincie enkele weken geleden trof. ,,Zo kunnen die mensen even uitblazen.”

2 reacties

  • Hermine Boegborn

    2 jaar geleden
    Maar, meneer Van der Meij, het zijn wel voornamelijk Limburgers die in Nederland getroffen zijn door het hoge water…
  • Henk van der Meij

    2 jaar geleden
    Wat leuk. Maar niet alleen Limburgers hebben in 1953 Zeeuwen geholpen denk ik.