Man overleden na reanimatie op vaccinatielocatie Leiderdorp
Een 77-jarige man is gisterochtend overleden op de vaccinatielocatie in Leiderdorp. De man werd kort na zijn boosterprik onwel.
Dit schrijft de lokale nieuwssite Sleutelstad. Een EHBO’er en een arts begonnen meteen met reanimeren, waarna de man naar het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) werd vervoerd. In de vroege middag werd duidelijk dat de man is overleden.
Het is niet duidelijk of het overlijden met de boosterprik te maken heeft. Het LUMC gaat onderzoek doen naar de precieze oorzaak van het overlijden. Het sterfgeval is gemeld bij bijwerkingencentrum Lareb.
,,Wij wensen de familie heel veel sterkte bij dit verlies”, reageert Sjaak de Gouw, directeur publieke gezondheid bij GGD Hollands Midden. ,,De gebeurtenissen van vanochtend hebben enorme impact op hen. Wij willen hen graag steunen in deze moeilijke tijd.”
Bekijk onze nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Niet alleen in de Biblebelt, maar ook in deze stad zijn veel grote gezinnen te vinden
Rotterdam, Krimpen aan den IJssel, Krimpenerwaard -
PREMIUM
Ouderen met dementie zitten in dit verpleeghuis niet langer opgesloten: zo pakken ze dat aan
Even lekker naar buiten lopen en rusten op een bankje in de zon; ook ouderen met dementieklachten die in een Gorcums verpleeghuis wonen, kunnen dat nu doen. Zij mogen sinds kort gaan en staan waar ze willen, want de deuren van de gesloten afdelingen staan tegenwoordig open. ,,Het is voor iedereen wennen, maar onze bewoners zijn zichtbaar gelukkiger.’’Gorinchem -
PREMIUMimplantaten
Milou en Ivo zijn niet meer doof: ‘We vinden het een wonder, het zijn horende wondertjes’
Milou en Ivo zijn twee gewone kinderen, die lachen, spelen, dreinen en net zo gemakkelijk hele verhalen vertellen. Maar voor moeder Claudia is dit nog elke dag een wonder: Milou en Ivo zijn namelijk doof geboren. Dat ze toch uitstekend kunnen horen én praten, is dankzij hun ‘CI’. ,,We leven ons leven nu nog dankbaarder.”Rotterdam, Vlaardingen -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
PREMIUM18
Zelf je bakje meenemen naar de snackbar? Kwestie van wennen: ‘Je betaalt ook voor de verpakking van je tv’
Met je tupperwarebakje naar de snackbar of statiegeld betalen voor je milkshakebeker? Vanaf 1 juli betaal je een bedrag voor plastic wegwerpbekers- en maaltijdverpakkingen, bovenop de prijs voor je drinken of je maaltijd. Een kwestie van wennen, zeggen experts. „Bij een nieuwe tv betaal je ook voor de verpakking die eromheen zit.”
-
PREMIUM20
Antje slaapt nog steeds slecht nadat haar 4-jarige dochter werd vergeten op schoolreisje: ‘Heb tranen met tuiten gehuild’
Riethoven, Eindhoven -
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
10 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJoost Van Zutphen
R Peters
Wim Paalderman
Susanna van Rijswijk - Lips
Jeroen Oosterlaar