Sinterklaas zwaait naar het publiek in Apeldoorn tijdens de intocht van Sinterklaas.
Volledig scherm
Sinterklaas zwaait naar het publiek in Apeldoorn tijdens de intocht van Sinterklaas. © Hollandse Hoogte / ANP

Sinterklaas droeg kogelwerend vest in Apeldoorn na doodsbedreiging

videoSinterklaas droeg tijdens de landelijke intocht in Apeldoorn in november 2019 een kogelwerend vest. De politie en de filmploeg maakten zich na een doodsbedreiging op Twitter ernstig zorgen over de veiligheid van de goedheiligman.

5 reacties

  • C Peters

    2 jaar geleden
    Was toch niet de echte sinterklaas.
  • Hans Hagley

    2 jaar geleden
    Belachelijk al dit politiek correct nonsens. Ik ben voor normen en waarden maar het begint de spuigaten uit te lopen
  • E. Lentekind- De Jong

    2 jaar geleden
    De activist was niet aanwezig omdat hij niet kan reizen agv ziekte lees ik. Dus: als je flink gestoord bent, kun je niet reizen? Opsluiten zo’n idioot.
  • Bas Schubert

    2 jaar geleden
    Het moet toch niet gekker worden! Volgend jaar intocht Sint, die in een gepantserde auto zit?
  • JM SCHINKEL

    2 jaar geleden
    Dat het zo ver moet komen … Het is toch schokkend ! En dat om de kleur van piet! Je bent als advocaat geloofwaardiger als je om een milde straf vraagt dan wanneer je dit verdedigt.