Taart voor Ingrid. Een minuut later is haar hond ontvoerd: ‘Ik kreeg geen hap meer door mijn keel’
WESTERVOORT - Dognapping. Of, in goed Nederlands, hondendiefstal. Ingrid van Wolferen uit Westervoort kreeg ermee te maken, maar had geluk. Na vier dagen had ze haar Djemi weer terug.
Een taart? Voor mij? Wat leuk! Ingrid van Wolferen (57) was oprecht overdonderd toen een bekende uit haar dorp op een donderdagochtend in augustus bij haar aanbelde. ,,Ik haal even mijn camera”, zei ze tegen de bekende. ,,Voor een post op Facebook.”
Nog geen minuut later was ze terug. En de bekende alweer gevlogen. Maar zij niet alleen. Ook hond Djemi, die zich na het aanbellen nieuwsgierig bij de voordeur had gemeld, was in geen velden of wegen meer te bekennen.
Dognapping. De Westervoortse had er wel eens iets over gelezen, maar nu was ze dus zelf het slachtoffer. Zo leek het. De paniek sloeg onmiddellijk toe. ,,Gelukkig had ik nog wel de tegenwoordigheid van geest om de Stichting Nederlandse Databank Gezelschapsdieren te bellen om de vermissing van Djemi door te geven. Vervolgens heb ik de diefstal op Facebook gepost. Daarna stortte ik in.”
Gelukkig had ik nog wel de tegenwoordigheid van geest om de vermissing van Djemi door te geven
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
PREMIUMEnergie3
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
Inspectie wil weten waarom politie kinderporno op telefoon van moordenaar van Gino (9) niet onderzocht
De Inspectie Justitie en Veiligheid is een onderzoek gestart naar het handelen van de politie in de zaak rond de moord op de 9-jarige Gino uit Kerkrade. Al in 2021, voor de moord, werd kinderporno gevonden op de telefoon van verdachte Donny M. Maar het toestel is daarna over het hoofd gezien.Kerkrade -
Wilde achtervolging met 25 politiewagens dwars door dorpen eindigt in Den Bosch: gezochte man gepakt
Een gezochte man is donderdagavond aangehouden na een wilde en urenlange politieachtervolging. Die begon in Limburg en eindigde in Den Bosch. Daar kon een arrestatieteam hem aanhouden in een woning. Er waren zo'n 25 politieauto's bij de actie betrokken, net als een helikopter.'s-Hertogenbosch -
PREMIUM
Aan Taghi gelinkte commando speelde hoofdrol bij opzetten speciale eenheid
De commando die het Openbaar Ministerie linkt aan crimineel Ridouan Taghi, vervulde jarenlang een voortrekkersrol bij een nieuwe verkenningseenheid van de landmacht. De militair, Sil A., staat inmiddels terecht voor wapen- en drugshandel.
-
PREMIUM2
Tien miljoen views, maar één klacht maakt (voorlopig) einde aan YouTube-hit van dorpsbrandweer
De brandweer van Lunteren heeft de populaire video’s op het eigen YouTubekanaal offline moeten halen. Op last van de Veiligheidsregio Gelderland-Midden (VGGM), vanwege een ‘serieuze klacht’ over privacy. ,,We hadden net 10 miljoen views gehaald.”Lunteren -
-
-
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
Verzet tegen ontslag ‘kritische’ hoofddocent universiteit Groningen groeit
Twaalf wetenschappers van het Centre for Gender Studies aan de Rijksuniversiteit Groningen (RUG) hebben in een open brief steun betuigd aan de ontslagen Susanne Täuber. De universitair hoofddocent, expert op het gebied van sociale veiligheid, zou de RUG moeten verlaten omdat ze zich kritisch uitliet over de ongelijke behandeling van vrouwen op de universiteit.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer