Terreurdreiging in Nederland, Black Friday en vraagtekens bij 130 km/u in De Ochtend Show to go
In De Ochtend Show to go van 28 november wordt onder andere gesproken over de twee mannen uit Zoetermeer die zijn aangehouden op verdenking van het voorbereiden van een terroristische aanslag. Teun van Dongen is expert nationale veiligheid en terrorisme. Hij komt praten over de terreurdreiging in Nederland en bespreekt of we ons zorgen moeten maken.
Daarnaast is Bert Heusinkveld te gast. Hij is meteoroloog aan de Wageningen Universiteit. Een groep wetenschappers is van mening dat het rijden van 130 kilometer per uur in de nacht juist extra slecht is voor het milieu. Heusinkveld licht deze stelling toe en gaat hiermee in op het 100 kilometer per uur-beleid van de Nederlandse regering.
Ook wordt er in De Ochtend Show to go uitgebreid stilgestaan bij voetbal. We blikken terug op de wedstrijd tussen Lille en Ajax met David Endt, oud-teammanager van de Amsterdammers. Ook blikken we vooruit op het duel van Feyenoord en Rangers. Dat doen we met Rob Jacobs, oud-trainer van de Rotterdammers.
Tot slot kijkt verslaggever Niels Klaassen vooruit naar een nieuwe zitting in de zaak rond Nicky Verstappen. Verslaggever Davine Lambert staat live in een PostNL-sorteercentrum om de Black Friday-drukte te peilen en we bellen met verslaggever Pim Dikkers over de zaak rond baby Luna.
Volg De Ochtend Show to go op Instagram, Twitter en Facebook.
Bekijk hieronder de laatste fragmenten uit de show:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
update
Schiphol: ‘Druk maar behapbaar, kom ook niet té vroeg’
Op Schiphol was en is het nog steeds ook zaterdag druk, maar die drukte lijkt beheersbaar. Dit zegt een woordvoerster van Schiphol aan het einde van de middag. -
1
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
1
KLM beperkt verkoop tickets voor vluchten vanaf Schiphol vanwege aanhoudende chaos
KLM zet de rem op de verkoop van tickets voor vluchten die de komende dagen nog gaan vertrekken vanaf Schiphol. Dat doet de luchtvaartmaatschappij omdat de luchthaven er niet in slaagt om de problemen die de afgelopen maanden ontstaan zijn op te lossen. Het gaat om tickets voor vluchten van KLM tot en met aanstaande zondag. -
PREMIUMColumn2
Snappen linkse politici wel voor wie ze bestaan?
Özcan Akyol schrijft drie keer per week over wat hem bezighoudt. -
PREMIUM19
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken?
-
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Drukte op Schiphol tijdens Hemelvaartsdag: ‘Maar rijen lopen goed door’
Ook op Hemelvaartsdag is het druk op luchthaven Schiphol. Op social media is te zien dat veel mensen in lange rijen staan. Reizigers met een Europese bestemming schatten hun wachttijd om de security te bereiken op ongeveer drie kwartier. Voor intercontinentale vluchten is dat wat korter. -
Nederlanders kennen brandrisico's in huis al te goed, maar nemen ze tóch
Nederlanders zijn op de hoogte van brandrisico's in hun eigen woning, maar nemen die toch bewust. Dat blijkt uit onderzoek van Aegon. Vooral telefoonopladers en onbeheerde pannen leiden tot woningbranden. Jongeren, huizenbezitters en mensen in dichtbevolkte gebieden tonen zich het meest bezorgd.