Koppel vindt dode muis in zak spinazie
Tijdens het koken trof een koppel uit Torhout (Belgie) een dode muis aan in een zak spinazie van Delhaize. Die werd gekocht in de Delhaize van Torhout.
Een vervelende situatie uiteraard. De Torhoutenaar van 32 gooide het product maar in in de vuilnisbak en ging bij de zelfstandige uitbater van de plaatselijke Delhaize verhaal halen. ,,Het gaat om een verpakte zak spinazie", klinkt het daar. ,,We hebben de klant zijn geld teruggegeven en hebben het lot van de verpakte spinazie verzameld en naar het federaal voedselagentschap verstuurd. Hier kunnen we jammer genoeg niks aan doen. Dit is via de producent bij ons in de winkel gekomen. We zijn met voedsel bezig, dan kan je zoiets helaas wel eens tegenkomen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Braziliaans actieplan voor Amazoneregenwoud: ferme stap in goede richting voor natuurbehoud
-
zaak-Sanda Dia
Escalatie in België na heksenjacht op daders fatale ontgroening: ‘Mensen spelen voor eigen rechter’
In België is opnieuw ophef ontstaan rond de fatale ontgroening van Sanda Dia door de studentenvereniging Reuzegom. Namen van meerdere leden gaan rond. Die worden gedeeld door mensen die het niet eens zijn met de straffen in de zaak. Onder anderen een populaire YouTuber met ruim een half miljoen abonnees deelde persoonlijke gegevens. -
2
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
Fraser Island wordt K’gari: Australië corrigeert ‘historische fout’
Het iconische Fraser Island voor de kust van Australië verandert van naam om een ‘historische fout’ te herstellen. ‘s Werelds grootste zandeiland - dat jaarlijkse honderdduizenden reizigers trekt - heet vanaf nu K’gari. Dat betekent paradijs in de lokale taal Butchulla. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.
-
Noord-Korea veroordeelt vergadering Veiligheidsraad: ‘Gaan door met zelfverdediging’
-
-
-
met video
Poetin in telefoongesprek met Erdogan: ‘Vernietiging stuwdam is barbaarse daad’
De Russische president Vladimir Poetin ziet de vernietiging van de Kachovka-dam in Oekraïne als een ‘barbaarse daad die heeft geleid tot een ecologische en humanitaire catastrofe’. Dat zei hij volgens het Kremlin in een telefoongesprek met de Turkse president Recep Tayyip Erdogan. Het is Poetins eerste publieke reactie op de damdoorbraak. -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel?