Man steekt auto en per ongeluk zichzelf in de fik, buurtbewoner filmt hoe hij al brandend wegloopt
videoEen man die vanmorgen in België een auto in brand stak, vatte daarbij zelf vlam. Een buurtbewoner kon de dader filmen terwijl hij al brandend wegliep en een vuurspoor achterliet.
Delen per e-mail
Het incident gebeurde omstreeks 04.30 uur. Een buurtbewoner maakte een filmpje van de brandende auto, waarop ook de dader te zien is. ,,De zaak wordt onderzocht”, zegt een politiewoordvoerder.
De vernielde wagen is van het gezin van de 22-jarige Anissa El Kasmioui. Ze woont samen met haar ouders en zus in een woning vlakbij. Om half 5 schrok haar vader wakker toen de dader het raam opensloeg met een hamer. ,,Hij ging kijken, zag het vuur en de dader die brandend wegliep. Daarna is hij meteen het vuur gaan blussen.”
De dader zou een jongeman van ongeveer 18 jaar zijn geweest. De hamer en het materiaal om vuur te maken werden enkele straten verderop gevonden.
Anissa heeft geen idee waarom de dader het op hun auto gemunt heeft. ,,Wij wonen hier al dertig jaar en hebben geen problemen met andere mensen. Hopelijk wordt de dader snel gevonden. We denken dat hij ernstige brandwonden heeft opgelopen, dus hij zal waarschijnlijk naar het ziekenhuis zijn gegaan.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VN: Geen teken van leven van prinses Latifa
De Verenigde Naties hebben nog geen teken van leven ontvangen van de dochter van de emir van Dubai. Dat meldt het mensenrechtenkantoor van de VN, dat om opheldering had gevraagd over het lot van prinses Latifa al-Maktoum. -
Noodslachting negenhonderd Spaanse runderen na maanden vastzitten op vrachtschip
In de Spaanse havenstad Cartagena worden vanaf vandaag negenhonderd runderen van een vrachtschip gehaald en in een speciale tent op de kade geslacht. De koeien zitten al 2,5 maand vast op het schip. Na de slacht worden de kadavers vernietigd. -
Zes Oekraïense gastarbeiders omgekomen bij busongeluk in Polen
Bij een ernstig busongeluk in het zuidoosten van Polen zijn 6 mensen om het leven gekomen en 34 inzittenden gewond geraakt. De Oekraïense bus was in de nacht met 57 inzittenden op weg naar Oekraïne, maar reed door onbekende oorzaak tegen de vangrail en kwam daarna in een greppel naast de weg terecht. -
David (42) doodgestoken omdat hij homo was: drie minderjarigen vast, verdacht van meer homogeweld
Vanwege het onderzoek naar de dood van een 42-jarige homoseksuele man in een park in Beveren bij Antwerpen, zitten nu drie verdachten vast op verdenking van moord. Het gaat om minderjarige jongeren van 16 en 17 jaar uit Beveren en Antwerpen. Ze lokten de man in de val via een datingapp. De daders zouden zich eerder ook al schuldig hebben gemaakt aan geweld tegen homo's. -
Lagerhuis VS stemt in met politiehervorming na dood George Floyd
Meer dan negen maanden na de gewelddadige dood van de zwarte Amerikaanse arrestant George Floyd heeft het lagerhuis van de Verenigde Staten ingestemd met een veelomvattende politiehervorming. De naar Floyd vernoemde wet werd met een krappe meerderheid van 220 tegen 212 stemmen aangenomen.
-
Paus Franciscus bezoekt als eerste katholieke kerkvorst Irak
Paus Franciscus is vrijdag vanuit Rome vertrokken naar Irak. Het is het eerste bezoek ooit van een paus aan het land en de eerste buitenlandse trip voor Franciscus tijdens de coronapandemie. Hij keert maandag weer terug. -
Piloot Boeing 737 MAX zet motor uit na defect, toestel landt veilig
Een Boeing van het geplaagde type 737 MAX is vrijdag onderweg naar de luchthaven van het Amerikaanse Newark in problemen gekomen. De piloot had een motor uitgezet vanwege een mogelijk mechanisch probleem, liet vliegtuigmaatschappij American Airlines weten. Het toestel landde wel veilig in Newark in de staat New Jersey. -
Acht gewonden na aanval met ‘scherp voorwerp’ in Zweeds stadje, politie gaat uit van terreur
In Zweden zijn acht mensen gewond geraakt bij een aanval met een scherp voorwerp. De dader, vermoedelijk een man van in de twintig, zou in zijn been zijn geschoten door de politie. Hij is naar het ziekenhuis vervoerd. Twee mensen zouden ernstig gewond zijn.