Tweede verdachte dodelijk geweld Mallorca ook langer vast
De 18-jarige Hein B. uit Hilversum die door het Openbaar Ministerie (OM) is aangemerkt als verdachte in de zaak rond de fatale mishandeling op Mallorca blijft langer vastzitten. Afgelopen vrijdag werd het voorarrest van de andere aangehouden verdachte, de 19-jarige Sanil B. uit Hilversum, al verlengd. Beiden worden onder meer verdacht van doodslag op de 27-jarige Carlo Heuvelman uit Waddinxveen.
De rechter-commissaris van de rechtbank Midden-Nederland oordeelde vandaag dat de verdenking stevig genoeg is om Hein B. langer vast te houden. Zijnet voorarrest is met veertien dagen verlengd, de maximale termijn. Ook het voorarrest van Sanil B. werd verlengd. Beide verdachten werden vorige week opgepakt.
Hein B. wordt verdacht van het medeplegen van doodslag. Hij zou betrokken zijn geweest bij de vechtpartij op 14 juli in El Arenal op Mallorca, die de 27-jarige Heuvelman uit Waddinxveen het leven kostte. Het slachtoffer werd op de boulevard dusdanig mishandeld dat hij later aan zijn verwondingen overleed. Maar hij wordt ook verdacht van poging doodslag op een ander slachtoffer, een vriend van de Waddinxvener.
Vorige week ontkende hij dat nog. ,,Het was wel mijn vriendengroep, maar ik was niet bij de vechtpartij. Verder geen commentaar.”
Ook Sanil B. wordt verdacht van doodslag op de 27-jarige Carlo Heuvelman uit Waddinxveen, evenals tweemaal poging doodslag op andere slachtoffers.
Spaanse eiland
De twee verdachten waren met een vriendengroep op vakantie op het Spaanse eiland waar ruzie werd gezocht met andere vakantiegangers. De 27-jarige Carlo Heuvelman uit Waddinxveen werd daarbij dusdanig mishandeld dat hij later aan zijn verwondingen overleed. Dit gebeurde tijdens de tweede vechtpartij, op de boulevard. Eerder was er ook al ruzie in een horecagelegenheid.
Na de incidenten vertrok de groep op één persoon na snel naar Nederland. Een van de jongens bleef achter om de sleutels van het appartement waar de groep verbleef weer in te leveren. Hij werd uiteindelijk opgepakt en verhoord door de Spaanse politie, maar werd daarna weer vrijgelaten omdat op beelden te zien is dat hij geen grote rol zou hebben gespeeld bij de vechtpartij.
Belangrijke ontwikkeling
Het Spaanse onderzoek is recent overgedragen aan justitie in Nederland en zij pakten vorige week de eerste verdachte op. Daarna volgde nummer twee en daarmee is het nog niet gedaan. ,,Het onderzoek van de politie en het Openbaar Ministerie Midden-Nederland gaan in volle gang door”, liet justitie eerder weten. ,,Zo is de politie bezig om ook op basis van de aanvullende beelden de rol van de andere betrokkenen in kaart te brengen en de identiteit van de personen op de beelden te achterhalen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
VIDEO
Eerste verdachte opgepakt die betrokken was bij vechtpartijen op Mallorca waarbij Carlo (27) overleed
De politie heeft vanochtend een 19-jarige man uit Hilversum aangehouden voor twee verschillende geweldsincidenten op Mallorca. Bij een van die twee incidenten kwam Carlo Heuvelman om het leven, maar de man die nu is opgepakt wordt (nog) niet verdacht van het schoppen van Carlo. Hij wordt verdacht van tweemaal poging doodslag vanwege het schoppen van andere slachtoffers. Het gaat om Sanil B., bevestigt de vader van de verdachte tegenover deze nieuwssite. -
PREMIUM
Nederlandse jeugd op vakantie agressief? 'Dit waren gewoon strontverwende jongetjes uit ‘t Gooi’
Iedere zomer komen berichten vanuit zonbestemmingen over geweldsdelicten waarbij Nederlandse toeristen betrokken zijn. Krijgen we steeds meer incidenten mee door sociale media of gaan vooral onze jongeren vaker dan vroeger zwaar over de schreef? -
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden. -
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger.
-
Met video
Dertien doden bij Russische raketaanval op ‘drukbezocht’ winkelcentrum
Vanmiddag rond 16.00 uur lokale tijd is een winkelcentrum in de Oekraïense stad Krementsjoek getroffen door een Russische raket. Daarbij zijn in ieder geval dertien doden en veertig gewonden gevallen. -
Topbasketbalster VS voor Russische rechter: crimineel of pion?
De Amerikaanse topbasketbalster Brittney Griner zit al vier maanden in een Russische cel. Ze wordt verdacht van drugssmokkel, haar proces is gisteren begonnen. De Amerikanen vermoeden echter een politiek spelletje. -
VIDEO
Tweede verdachte (18) opgepakt in zaak-Mallorca, Sanil B. nu ook verdacht van doodslag Carlo (27)
De politie heeft gisteravond een tweede verdachte aangehouden in de zaak rond de fatale mishandeling op Mallorca. Het gaat om een 18-jarige man uit Hilversum. Hij en de al eerder opgepakte Sanil B. (19) worden onder meer verdacht van doodslag op de 27-jarige Carlo Heuvelman uit Waddinxveen.