AC Milan verstevigt koppositie na zege op Fiorentina
SamenvattingAC Milan is ook na negen speelronden in de Italiaanse voetbalcompetitie nog ongeslagen. Het elftal van trainer Stefano Pioli won met 2-0 van Fiorentina en verstevigde daarmee de koppositie.
Delen per e-mail
Milan heeft nu 23 punten. Achtervolgers Internazionale en Sassuolo staan op 18 punten en regerend kampioen Juventus heeft er 17. Juventus kwam zaterdag niet verder dan 1-1 bij Benevento.
De eindstand bij Milan tegen Fiorentina was bij rust al bereikt. Alessio Romagnoli opende in de 17e minuut de score. Franck Kessié verdubbelde in de 27e minuut de voorsprong door een strafschop te benutten. Even later kreeg Milan weer een strafschop, maar deze keer miste Kessié. AC Milan speelde zonder Zlatan Ibrahimovic, die een dijbeenblessure heeft.
Bologna, met de Nederlandse middenvelder Jerdy Schouten als basisspeler, versloeg hekkensluiter Crotone met 1-0 en staat nu in de middenmoot. Stefano Denswil bleef bij Bologna op de bank.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ajax-huurling Eiting maanden uit de roulatie met knieblessure
Carel Eiting staat naar verwachting ongeveer drie maanden aan de kant met een knieblessure. Dat meldt Huddersfield Town, de Engelse voetbalclub die de 22-jarige middenvelder huurt van Ajax. -
Eerste prijs Pochettino wint Franse Supercup met PSG na zege op Olympique Marseille
Paris Saint-Germain heeft ten koste van Olympique Marseille de Franse Supercup gewonnen. In Lens werd het 2-1 voor PSG, dat 19 van de laatste 20 prijzen in Frankrijk won. Het betekende bovendien de eerste prijs voor trainer Mauricio Pochettino, die onlangs Thomas Tuchel opvolgde in Parijs. -
Koeman-protegé Pedri mag dromen van EK met Spanje: ‘Ik zie hem graag voetballen’
Pedri is dit seizoen één van de revelaties bij het FC Barcelona van trainer Ronald Koeman. De pas achttienjarige middenvelder wordt regelmatig vergeleken met Andrés Iniesta en staat inmiddels ook op de radar van bondscoach Luis Enrique. -
Samenvatting Pogba schiet Manchester United naar eerste koppositie in zeven jaar
Manchester United mag zich vanavond voor het eerst in zeven jaar koploper in de Premier League noemen. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer won op bezoek bij Burnley met 0-1. -
Coppa Italia Juventus zonder De Ligt moeizaam naar kwartfinale, ook Inter en Napoli verder
Juventus heeft op hangen en wurgen de kwartfinale van de Coppa Italia bereikt. Zonder Matthijs de Ligt, die besmet is met het coronavirus, won ‘Juve’ in eigen huis na verlenging met 3-2 van Genoa. De 21-jarige invaller Hamza Rafia maakte in de 104de minuut de winnende treffer.
-
Bayern heeft na debacle in de beker trio weer terug
Bayern München-trainer Hansi Flick kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Freiburg (15.30 uur) weer een beroep doen op Leon Goretzka, Eric Maxim Choupo-Moting en Kingsley Coman. Het drietal heeft de groepstraining hervat. -
40 jaar in oktober Ibrahimovic is van plan te verlengen bij AC Milan: ‘Als ik mij goed voel, ga ik door’
Als het aan Zlatan Ibrahimovic ligt gaat hij nog een jaartje door bij AC Milan. Hij wordt dit jaar 40, maar denkt nog niet aan stoppen. -
Anderlecht met tien man onderuit bij KAS Eupen
Anderlecht is weer wat verder achterop geraakt bij de top van het Belgische voetbal. De club uit Brussel verloor vrijdag bij KAS Eupen. De thuisclub won met 2-0. Anderlecht heeft inmiddels 10 punten achterstand op koploper Club Brugge.