Ansu Fati in tranen van het veld: Barça-talent loopt wéér een blessure op
Ansu Fati blijkt een enorme pechvogel. Het negentienjarige talent van FC Barcelona wacht opnieuw een revalidatie nadat hij in het verloren bekerduel met Athletic Bilbao een nieuwe hamstringblessure opliep.
Fati kwam na ruim een uur spelen in het veld, maar in de zesde minuut van de verlenging ging het wederom mis. Sergiño Dest moest Fati, die in tranen het veld verliet, vervangen. Zonder Fati verloor FC Barcelona uiteindelijk met 3-2 waardoor de bekerhouder uit het toernooi om de Copa del Rey ligt.
Door een slepende knieblessure, die hem vorig seizoen ook lang aan de kant hield, miste Fati al de start van het seizoen. Tegen Levante, op 26 september, deed hij voor het eerst mee en scoorde hij direct. Na vier wedstrijden kreeg de jongeling een lichte terugval, waarna hij wederom twee wedstrijden moest missen.
Bij zijn rentree tegen Celta de Vigo ging het wederom mis. Fati speelde een helft én scoorde, maar liep ook een hamstringblessure op. In het Supercopa-duel met Real Madrid anderhalve week geleden keerde Fati terug (en scoorde hij wederom), maar ook dit keer was zijn rentree van korte duur. Gisteravond in Bilbao ging het wéér mis met zijn hamstring.
Coach Xavi Hernández toonde zijn medeleven met zijn pupil, maar kon nog niets zeggen over de ernst van de blessure. Spaanse media spreken van een herstelperiode van vier tot zes weken.
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Feyenoord-tegenstander AS Roma loopt zich stuk op tiental Venezia
Het is AS Roma in de Serie A niet gelukt van het gedegradeerde Venezia te winnen. De tegenstander van Feyenoord in de finale van de Conference League kwam in het eigen Stadio Olimpico niet verder dan 1-1. -
Voor werk verhuizen naar Curaçao of Aruba: ‘Onthoud dat het er op een eiland anders aan toe gaat’
Na je werkdag op het strand liggen met een cocktail in je hand. Het lijkt een droom, maar op bijvoorbeeld Bonaire, Curaçao en Sint Maarten kan het gewoon. Ook Nederlanders kunnen hier werken. Docent Daniël van der Bilt en accountmanager Kim Lameris van detacheringsbureau TMI leggen uit wat je van tevoren moet regelen. -
Lieke Martens hervat groepstraining FC Barcelona na maanden blessureleed
Lieke Martens is een stap dichter bij haar rentree gekomen. De linksbuiten van FC Barcelona heeft de groepstraining hervat. Martens stond maandenlang aan de kant vanwege fysieke problemen en liep tijdens de revalidatie ook nog een hamstringblessure op. -
PREMIUM
Hoe gevaarlijk is het om je batterijen niet op tijd weg te gooien?
Het komt steeds vaker voor: een brand die ontstaat door een batterij. Gooi je een boormachine of een ander elektrisch apparaat weg bij het restafval, dan kan die zomaar vlam vatten. -
PREMIUM
Alcohol drinken tijdens de zwangerschap kan leven lang gevolgen hebben voor je kind
Laag geboortegewicht, hersen- of gezichtsafwijkingen, concentratieproblemen. Alcohol drinken tijdens de zwangerschap kan een leven lang gevolgen hebben voor je kind. En dat moet nóg bekender worden, vindt het Trimbos-instituut. Daarbij is ook een rol weggelegd voor de man.
-
Samenvatting
Barcelona met Frenkie de Jong uitgeschakeld in Copa del Rey, Real Madrid knokt zich knap terug
FC Barcelona is uitgeschakeld in de Copa del Rey. In Baskenland werd er door de ploeg van Frenkie de Jong, die na zestig minuten inviel, met 3-2 verloren van Athletic Bilbao. Real Madrid plaatste zich wel voor de kwartfinales van het Spaanse bekertoernooi, al was het met de hakken over de sloot. -
met video
Oud-Willem II’er schiet Liverpool na afhaken Virgil van Dijk vanaf stip naar winst in FA Cup-finale
Liverpool heeft ten koste van Chelsea via strafschoppen de FA Cup gewonnen. In de reguliere speeltijd van de Engelse bekerfinale en in de verlenging was niet gescoord (0-0). In de strafschoppenserie keerde Liverpool-doelman Alisson de inzet van Mason Mount, waarna oud-Willem II’er Kostas Tsimikas de beslissende strafschop benutte (6-5). -
Virgil van Dijk en Mo Salah missen duel met Southampton, geen twijfel over Champions League-finale
Liverpool moet het dinsdag in de competitiewedstrijd tegen Southampton doen zonder Virgil van Dijk en Mohamed Salah. Beide vaste krachten uit het elftal van trainer Jürgen Klopp moesten zich zaterdag vanwege blessures laten vervangen in de finale van de FA Cup tegen Chelsea. Liverpool won het belangrijkste Engelse bekertoernooi via strafschoppen.