Eindelijk weer zege voor Chelsea
SamenvattingChelsea weet weer wat winnen is. Na twee opeenvolgende competitienederlagen tegen Bournemouth en Watford was de landskampioen vanavond met 3-0 te sterk voor West Bromwich Albion. Eden Hazard maakte twee doelpunten. Victor Moses tekende voor de andere treffer.
Chelsea staat na de Londense derby van gisteren weer boven Tottenham Hotspur. Tottenham was met 1-0 te sterk voor Arsenal. Chelsea, dat nu vierde staat, heeft nu een punt meer dan de Spurs. West Bromwich blijft de nummer laatst.
De druk op coach Antonio Conte was na de twee nederlagen toegenomen. De Italiaanse coach zei echter niet te willen opstappen bij Chelsea.
Hazard zette na 25 minuten de thuisclub op 1-0. Hij rondde een combinatie met de Franse nieuwkomer Olivier Giroud fraai af. Chelsea gaf het overwicht in de tweede helft vorm met nog twee doelpunten. Eerst scoorde Victor Moses en daarna opnieuw Hazard.
Bij West Bromwich viel de van Liverpool gehuurde Daniel Sturridge al na drie minuten geblesseerd uit.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ongemak over donorconceptie van je kind? ‘Leg uit dat iedereen erbij hoort, ook de donor’
Ouders die een kind krijgen met hulp van een spermadonor kampen met psychosociale problemen wanneer zij onvoldoende steun en begeleiding krijgen als het kind er eenmaal is. Dit blijkt uit nieuw onderzoek van het Amsterdam UMC. Heterostellen, lesbische stellen en alleenstaande moeders lopen in de opvoeding regelmatig tegen dingen aan waarbij ze professionele hulp en contact met lotgenoten missen. -
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
Met video
Atlético wint voor het eerst sinds zes jaar weer eens een derby van Real Madrid
Atlético Madrid heeft de derby met Real Madrid gewonnen. Het duel in Wanda Metropolitano in Madrid eindigde in 1-0 voor de thuisploeg van coach Diego Simeone. Het is voor het eerst sinds februari 2016 dat Atlético van Real wint. In de voorgaande elf derby’s won Real zes keer en werd het vijf keer gelijk. -
Lieke Martens maakt week voor Champions League-finale rentree bij FC Barcelona
Lieke Martens heeft haar rentree gemaakt na maandenlang blessureleed. De 29-jarige linksbuiten viel tien minuten voor tijd in tijdens FC Barcelona - Atlético Madrid (2-1) in het Estadi Johan Cruyff. -
Met video
Kane en Son schitteren voor Spurs tegen Arsenal, strijd om CL-ticket nog open
Tottenham Hotspur heeft editie 191 van de North London Derby tegen Arsenal gewonnen. Het werd 3-0 door goals van de topaanvallers Harry Kane (2x) en Heung-Min Son, die blijft jagen op Premier League-topscorer Mohamed Salah. Met een zege had Arsenal zich voor het eerst sinds 2016 geplaatst voor de Champions League, maar de strijd tussen de rivalen om plek 4 ligt nu weer helemaal open.
-
met video
Giorgio Chiellini krijgt groots afscheid bij Juventus en geeft het stokje over aan Matthijs de Ligt
Enkele dagen nadat hij zijn afscheid bij Juventus had aangekondigd, kreeg de geroutineerde verdediger Giorgio Chiellini (37) in zijn laatste thuiswedstrijd voor de club tegen Lazio (2-2) na 17 minuten een publiekswissel. -
Superbespaarder
Jasmina: ‘Door onze buffer hebben we het altijd gered en geen dag zonder eten gezeten’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer Jasmina Borgeld (36), die van haar moeder leerde om creatief met geld te zijn. -
Virgil van Dijk en Mo Salah missen duel met Southampton, geen twijfel over Champions League-finale
Liverpool moet het dinsdag in de competitiewedstrijd tegen Southampton doen zonder Virgil van Dijk en Mohamed Salah. Beide vaste krachten uit het elftal van trainer Jürgen Klopp moesten zich zaterdag vanwege blessures laten vervangen in de finale van de FA Cup tegen Chelsea. Liverpool won het belangrijkste Engelse bekertoernooi via strafschoppen.