Ex-topkeepster Hope Solo meldt zich na arrestatie in kliniek en wil voorlopig niet in Hall of Fame
Hope Solo gaat zich vrijwillig laten opnemen in een kliniek om van haar ‘uitdagingen met alcohol’ af te komen. De voormalig beste keepster van de wereld kwam vorige maand opnieuw in de problemen toen ze in beschonken toestand in haar auto werd aangetroffen, terwijl haar kinderen op de achterbank zaten.
De 40-jarige Solo werd vorige maand gearresteerd en kwam op borgtocht vrij. Ze werd aangeklaagd voor kindermishandeling, verzet bij haar arrestatie en rijden onder invloed, aldus de politie toen. In eerste instantie liet ze via een advocaat weten dat ‘het verhaal sympathieker is dan de aanvankelijke beschuldigingen suggereren’. Nu heeft ze toch besloten hulp te zoeken.
Solo zou 21 mei volgend jaar in de Hall of Fame van het Amerikaanse voetbal worden opgenomen, maar heeft om uitstel gevraagd. ,,Ik heb contact opgenomen met de Hall of Fame en respectvol gevraagd om uitstel van mijn introductieceremonie naar 2023. Op dit moment gaan al mijn energie en focus naar mijn gezondheid en genezing en naar de zorg voor mijn familie. Ik bedank de Hall of Fame voor hun steun en hun begrip voor mijn beslissing.”
Solo speelde meer dan 200 interlands voor de VS, werd wereldkampioen in 2015 en pakte goud op de Olympische Spelen van 2008 en 2012. Tot vier keer toe werd ze uitgeroepen tot beste keepster van de wereld. Ze verscheen in veel grote talkshows en op de voorpagina’s van talloze tijdschriften.
Solo is getrouwd met voormalig American football-speler Jerramy Stevens en kreeg met hem in 2020 een tweeling. Ze kwam al eerder wegens geweldpleging in aanraking met de politie. Stevens werd al eerder opgepakt wegens rijden onder invloed.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Na tien jaar in de schaduw ruikt Borussia Dortmund de titel: ‘Het grote wonder is dat Seb weer bij ons is’
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
Kogel door de kerk: Chelsea kondigt Mauricio Pochettino aan als nieuwe trainer
De kogel is dan eindelijk door de kerk. Wat al wekenlang boven de markt hing is zojuist door Chelsea bevestigd: Mauricio Pochettino wordt de nieuwe technische baas op Stamford bridge. De Argentijn, die eerder coach was van stadsgenoot Tottenham Hotspur, zat sinds vorig jaar zomer zonder club na zijn ontslag bij Paris Saint-Germain. -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Xavi over Barcelona-plan met Lionel Messi: ‘We hebben op het WK nog gezien hoe buitengewoon hij is’
Xavi Hernández speelde 399 keer samen met Lionel Messi bij FC Barcelona, maar of hij zijn voormalig teamgenoot ook nog gaat trainen blijft de vraag. De 43-jarige coach van de Spaanse kampioen heeft aan voorzitter Joan Laporta zijn plan uit de doeken gedaan voor een systeem met de 35-jarige Argentijn, die transfervrij vertrekt bij Paris Saint-Germain na twee Franse landstitels.
-
PREMIUM19
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
-
-
Oud-keepster Hope Solo opgepakt op verdenking van kindermishandeling en rijden onder invloed
Hope Solo is eerder deze week gearresteerd in North Carolina. De voormalig keepster van het nationale elftal van de Verenigde Staten wordt aangeklaagd voor kindermishandeling, verzet bij haar arrestatie en rijden onder invloed, aldus de politie. -
PREMIUMmet Video
Erik ten Hag verbaast vriend en vijand en brengt Manchester United terug naar de Champions League
Trainer Erik ten Hag heeft zijn missie om zich met Manchester United te kwalificeren voor de Champions League na een zege op Chelsea (4-1) volbracht. Engeland loopt met hem weg.