Karsdorp wint met Roma van Strootman, AC Milan houdt druk op koploper Inter
SamenvattingAS Roma is Atalanta Bergamo weer gepasseerd op de ranglijst van de Serie A. De Romeinen versloegen op eigen veld Genoa met 1-0. De treffer werd gemaakt door Gianluca Mancini. Roma staat vierde, een plek die recht geeft op deelname aan de Champions League volgend seizoen.
Delen per e-mail
Bij Roma had Rick Karsdorp een basisplaats. De oud-Feyenoorder trof bij Genoa Kevin Strootman, die in de winter overkwam van Olympique Marseille. Zij zagen Mancini in de 24e minuut raak koppen uit een corner van aanvoerder Lorenzo Pellegrini. Kort erna was de Spanjaard Pedro met een afstandsschot dicht bij de 2-0, maar doelman Federico Marchetti redde knap.
Genoa kon ook na rust maar weinig kansen creëren. Roma, dat donderdag in de Europa League het Oekraïense Sjachtar Donetsk treft, drong nog amper aan.
Atalanta heeft een punt minder dan Roma maar nog wel een duel tegoed, maandag tegen koploper Internazionale.
AC Milan wint bij Hellas Verona
AC Milan is koploper Internazionale in de Serie A tot drie punten genaderd. De nummer twee van de ranglijst won met 0-2 bij middenmoter Hellas Verona. Namens de bezoekers kwamen Rade Krunic en Diogo Dalot tot scoren. De Zweedse aanvalsleider Zlatan Ibrahimovic ontbrak bij de club uit Milaan. Hij is nog niet hersteld van een blessure.
Internazionale speelt maandagavond thuis tegen nummer 5 Atalanta. Met een zege staat Inter weer 6 punten los van de stadgenoot. Titelverdediger Juventus won zaterdag met 3-1 van Lazio en heeft als nummer drie een achterstand van zeven punten op de lijstaanvoerder.
In de onderste regionen won hekkensluiter Crotone met 4-2 van concurrent Torino. Parma, voorlaatste op de ranglijst, pakte bij Fiorentina een punt: 3-3.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bundesliga
Huntelaar wint met Schalke, prachtgoal Boëtius helpt Mainz boven degradatiestreep
Schalke 04 heeft voor het eerst sinds begin januari drie punten gepakt in de Bundesliga. De hekkensluiter, waar Klaas-Jan Huntelaar opnieuw in de basis begon, won in eigen huis met 1-0 van FC Augsburg. Jean-Paul Boëtius was de grote man aan de kant van Mainz. -
Lyon ontsnapt met Memphis tegen derdeklasser
Lyon is in de strijd om de Franse voetbalbeker aan uitschakeling ontsnapt tegen Red Star FC, dat uitkomt op het derde niveau. De topclub won na strafschoppen (5-4). Na negentig minuten stond het 2-2. -
Weghorst op het matje bij Wolfsburg na ophef over corona-uitspraken
VfL Wolfsburg gaat in gesprek met Wout Weghorst, nadat een optreden van de spits zaterdag in een Duits sportprogramma opnieuw voor ophef zorgde rond eerder gedane corona-uitspraken. In december postte Weghorst op zijn Instagramaccount enkele cryptische uitspraken over de pandemie. Zaterdag weigerde hij op televisie in de Aktuellen Sportstudio van de ZDF afstand te doen van zijn posts. -
Morgen Clásico
Koeman distantieert zich van Klopp, gokt met Piqué en droomt van hoofdrol Messi in Clásico
Ronald Koeman liet tijdens de persconferentie voor de kraker tegen Real Madrid (zaterdagavond 21.00 uur) bijna geen onderwerp onbesproken. Zo ging de trainer van FC Barcelona onder meer in op vragen over Lionel Messi, Gerard Piqué, Jürgen Klopp en Sergio Ramos. -
Samenvatting
Lang maakt fraaie goal bij rentree, maar Club Brugge verliest bij Anderlecht
Club Brugge heeft een dure nederlaag geleden op bezoek bij Anderlecht. Noa Lang opende in de 53ste minuut de score na een fraaie actie, maar de ploeg van Vincent Kompany won uiteindelijk met 2-1 in het Lotto Park in Brussel. Anderlecht is hierdoor zo goed als zeker van deelname aan de play-offs om het kampioenschap in de Jupiler Pro League.
-
Van den Brom met Racing Genk zeker van Belgische play-offs na ruime zege
Racing Genk is in de Belgische voetbalcompetitie naar de tweede plaats gestegen en heeft zich verzekerd van deelname aan de play-offs om de landstitel. Het elftal van de Nederlandse trainer John van den Brom had weinig moeite met STVV: 4-0. Genk behaalde uit de laatste vijf competitieduels 13 punten. -
PSG blijft met basisklant Bakker en invaller Simons in spoor van koploper Lille
Paris Saint-Germain blijft in het spoor van Lille. Het gat is weer teruggebracht tot drie punten, nadat de ploeg van Mauricio Pochettino met 1-4 won bij RC Strasbourg. De 20-jarige linksback Mitchel Bakker uit Purmerend deed de hele wedstrijd mee bij PSG. De 17-jarige middenvelder Xavi Simons viel in de 88ste minuut in voor zijn debuut in de Franse competitie. -
Samenvatting
Ajax-opponent Roma boekt zege op Bologna, De Vrij met Inter stap dichter bij titel
AS Roma heeft de thuiswedstrijd tegen Bologna met 1-0 gewonnen. De Spaanse spits Borja Mayoral maakte kort voor rust de winnende goal in Stadio Olimpico in Rome, waar donderdagavond (21.00 uur) Ajax op bezoek komt voor een plek in de halve finales van de Europa League.