Klopp heeft aanvoerder Henderson terug voor clash met Spurs
Liverpool-trainer Jürgen Klopp heeft donderdag voor het uitduel met Tottenham Hotspur aanvoerder Jordan Henderson weer terug. De middenvelder ontbrak de afgelopen twee duels wegens fysieke problemen. Liverpool verloor in de Premier League van Burnley (0-1) en werd door Manchester United uit het toernooi om de FA Cup geknikkerd. In de competitie heeft de titelverdediger al vijf duels op een rij niet meer gewonnen.
Ook verdediger Joël Matip is fit genoeg om mee te reizen naar Londen. ,,Geen nieuwe blessures. ‘Hendo’ en Joël hebben gisteren gewoon met de groep getraind. Al moet je altijd afwachten hoe het lichaam daarop reageert”, zei Klopp, die Matip - net terug van een bovenbeenblessure - rust gunde tegen ManUnited. Liverpool staat slechts vijfde in de Premier League na vier duels waarin het zelfs niet tot scoren kwam.
Volgens Klopp zitten mensen die hun vertrouwen verliezen in de drie topaanvallers Mohamed Salah, Sadio Mané en Roberto Firmino er echter naast. ,,Ik zie hoe hard ze werken en hoe we als team naar oplossingen zoeken. Het is een geheel, het gaat nooit om één persoon”, zei de Duitser, een dag voordat zijn ploeg het opneemt tegen de Spurs die ook niet in hun beste fase zitten.
,,We moeten weer het team worden waar niemand graag tegen voetbalt. Hoe meer slechte dingen er nu over ons gezegd worden, hoe gemotiveerder we zijn om dat te bereiken.” De laatste keer dat beide ploegen elkaar troffen stonden ze op 1 en 2 in de Premier League. ,,Dingen zijn veranderd”, erkende Klopp. ,,We moeten ervoor zorgen dat volgende maand een positiever beeld geeft, maar we kunnen niet terugdraaien wat er de laatste weken is gebeurd. We speelden tegen Manchester United al bij vlagen beter, maar moeten constanter worden.”.
Bekijk hier de samenvatting van Manchester United - Liverpool in de FA Cup.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kampioen Bayern München na fel bekritiseerde Ibiza-trip niet voorbij degradatiekandidaat
Landskampioen Bayern München is er niet in geslaagd thuis te winnen van degradatiekandidaat VfB Stuttgart. Een elftal met daarin veel van de gebruikelijke namen kwam niet verder dan 2-2. -
Ongemak over donorconceptie van je kind? ‘Leg uit dat iedereen erbij hoort, ook de donor’
Ouders die een kind krijgen met hulp van een spermadonor kampen met psychosociale problemen wanneer zij onvoldoende steun en begeleiding krijgen als het kind er eenmaal is. Dit blijkt uit nieuw onderzoek van het Amsterdam UMC. Heterostellen, lesbische stellen en alleenstaande moeders lopen in de opvoeding regelmatig tegen dingen aan waarbij ze professionele hulp en contact met lotgenoten missen. -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen. -
met video
Oud-Willem II’er schiet Liverpool na afhaken Virgil van Dijk vanaf stip naar winst in FA Cup-finale
Liverpool heeft ten koste van Chelsea via strafschoppen de FA Cup gewonnen. In de reguliere speeltijd van de Engelse bekerfinale en in de verlenging was niet gescoord (0-0). In de strafschoppenserie keerde Liverpool-doelman Alisson de inzet van Mason Mount, waarna oud-Willem II’er Kostas Tsimikas de beslissende strafschop benutte (6-5). -
PREMIUM
‘Schandalig’ Manchester United zakt door ondergrens: ‘Wat doen ze in hemelsnaam op het trainingsveld?’
Trainer Erik ten Hag treft bij Manchester United een uit het lood geslagen elftal, dat door de nederlaag bij Brighton & Hove Albion (4-0) een historisch dieptepunt heeft bereikt.
-
‘Marokkaanse voetbalbond werkt aan compromis: WK met Ziyech, Mazrazoui én Halilhodzic’
Vorige week kwam de Marokkaanse voetbalbond nog met een persbericht dat bondscoach Vahid Halilhodzic toch echt niet ontslagen zou worden. Maandag was er echter een spoedberaad met de Bosniër. Waar iedereen een ontslag had verwacht, ligt er nu een compromis op tafel. Marokko heeft volgens Marokkaanse media Halilhodzic opgelegd dat hij Hakim Ziyech, Noussair Mazraoui en Amine Harit weer moet opnemen in zijn selectie. -
Quincy Promes helpt Spartak Moskou met goal én assist naar Russische bekerfinale
Quincy Promes heeft Spartak Moskou naar de Russische bekerfinale geholpen. De voormalig speler van Ajax was met een goal en een assist van grote waarde bij de 3-0 zege op Yenisey Krasnoyarsk. -
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs?