Lukaku held van Inter: twee treffers in slotfase tegen Bologna
Internazionale mag spits Romelu Lukaku bedanken dat het drie punten heeft overgehouden aan de uitwedstrijd bij middenmoter Bologna. De Belgische spits scoorde in het laatste kwartier twee keer en dat was genoeg voor de overwinning: 1-2.
Delen per e-mail
Inter heeft dankzij de zege 28 punten na elf duels en is koploper. Juventus kan echter later zaterdagavond orde op zaken stellen in de stadsderby tegen Torino.
Roberto Soriano zette de thuisploeg na een klein uur spelen op voorsprong tegen Inter, dat dit seizoen is opgeleefd, mede door het aantrekken van trainer Antonio Conte en de zomeraankopen Lautaro Martínez én Lukaku. Die laatste bewees in het slotkwartier zijn waarde: in de 75ste minuut maakte hij de gelijkmaker en in de blessuretijd bezorgde de Belg zijn club vanaf de strafschopstip ook nog de zege in Bologna. Het was alweer de negende competitietreffer voor Lukaku.
Inter, waar Stefan de Vrij de gehele wedstrijd meedeed, gaat dus weer aan de leiding in de Serie A, maar Juventus kan -als de club van Matthijs de Ligt wint bij Torino- weer één punt voor Inter komen te staan aan kop van de ranglijst. Bologna staat na de nederlaag tegen Inter op plaats twaalf, met twaalf punten uit elf wedstrijden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
Pogba ook tegen Fulham matchwinner voor koploper Manchester United
Paul Pogba was vanavond voor de tweede keer in acht dagen de matchwinner voor Manchester United. Vorige week dinsdag maakte hij de winnende goal op bezoek bij Burnley (0-1), vanavond hielp de Franse wereldkampioen zijn ploeg aan de winnende 1-2 in de uitwedstrijd bij Fulham. -
Sepp Blatter uit kunstmatige coma: ‘Er is nog lange weg te gaan’
Voormalig FIFA-voorzitter Sepp Blatter heeft de intensive care verlaten na een ingrijpende hartoperatie. De 84-jarige Zwitser werd een week in een kunstmatige coma gehouden. Dat heeft zijn dochter Corinne Blatter Andenmatten gemeld aan Zwitserse media. -
Video
Lukaku gidst Inter naar eerste plaats in Serie A
Internazionale heeft met een zege op Brescia de koppositie in de Serie A overgenomen van Juventus. De bezoekers uit Milaan wonnen met 2-1 bij Brescia en zijn op 25 punten gekomen. Juve, dat woensdag nog tegen Genoa speelt, heeft twee punten minder. -
Mbappé met twee goals en assist weer belangrijk voor PSG
Paris Saint-Germain staat met dank aan Kylian Mbappé in ieder geval voor twee dagen alleen op kop van de Franse Ligue 1. De 22-jarige aanvaller had met twee doelpunten en een assist op een treffer van Neymar een groot aandeel in een zege op Montpellier (4-0). Mauro Icardi scoorde ook voor de thuisploeg. -
De Ligt terug bij Juventus voor eerste Turijnse derby
Na de adempauze van Matthijs de Ligt eerder deze week keert de verdediger vanavond terug in de basis bij Juventus. Hij kan zich opmaken voor zijn eerste Turijnse derby.
-
4 tot 6 weken
De Bruyne moet toppers tegen Liverpool, Spurs en Arsenal missen door hamstringblessure
Kevin de Bruyne is zo'n vier tot zes weken uit de roulatie. In eerste instantie werd gedacht dat de Belgische spelmaker er twee weken uit zou zijn met een hamstringblessure, maar Pep Guardiola had vrijdagmiddag op zijn persconferentie slecht nieuws voor de supporters van Manchester City. -
Bulgaar Petev nieuwe bondscoach Bosnië
Ivaylo Petev is de nieuwe bondscoach van Bosnië en Herzegovina. De voetbalbond van het Balkanland benoemde de 45-jarige Bulgaar twee maanden voor het eerste WK-kwalificatieduel met Finland. -
Samenvatting
Volgende tik voor ploeterend Liverpool: uitgeschakeld in FA Cup door Manchester United
Het blijven zware weken voor Liverpool. De ploeg van Jürgen Klopp scoort al weken niet in de Premier League en verloor vanavond ook in de zestiende finales van de FA Cup. Rivaal Manchester United was op Old Trafford met 3-2 te sterk.