Pep Guardiola smult van clash met Real Madrid: ‘8-0 was beter geweest, maar dat kan alleen in sprookjes’
Pep Guardiola had uiteraard liever gehad dat zijn Manchester City een groter gat had geslagen dan de 4-3 die na dinsdagavond op het scorebord stond, maar desondanks kon de Spaanse manager genieten van het spektaktelstuk tegen Real Madrid. ,,Iedereen ter wereld heeft hier van genoten.”
De emoties van Guardiola gingen net als het spel van links naar rechts dinsdagavond tegen Real Madrid. ,,Iedereen ter wereld heeft hiervan genoten", zei de Spaanse manager na afloop. ,,Twee elftallen die wilden voetballen, zeven doelpunten en de ene kans na de andere. Wat wil je nog meer?”, vroeg de Spaanse coach zich af.
Dat de manager van Manchester City zo goed gehumeurd was, verbaasde de journalist van dienst. 4-0 was immers een beter resultaat geweest dan 4-3. ,,Maak je een grapje? Natuurlijk was 4-0 beter geweest. Nee, 8-0 was pas beter geweest. Maar kom op, dit is Real Madrid. Dat gebeurt alleen in sprookjes, op planeet Mars of op Jupiter", aldus Guardiola.
Bekijk de samenvatting van dit waanzinnige CL-duel
De Spanjaard gaat zijn aanvallende tactiek in de uitwedstrijd niet aanpassen. ,,Waarom zou ik? Als we weer met 4-3 winnen staan we in de finale.”
Bernardo Silva, doelpuntenmaker en Man of the Match, baalde wel openlijk van het feit dat er nu maar één goal verschil tussen beide ploegen zit: ,,We waren zó, zó goed in de eerste twintig minuten. We controleerden de wedstrijd, maar helaas konden we de twee goals verschil niet vasthouden. Dat is de Champions League. Je speelt hier tegen de beste teams ter wereld", zei de Portugees bij BT Sports.
Europa wist niet wat het zag gisteren bij ManCity-Real. Media waren vol lof over de clash in de halve finale van de Champions League. Lees hier een uitgebreid krantenoverzicht.
Phil Foden, die ook een goal maakte namens Manchester City: ,,Voor de fans was het denk ik een geweldige wedstrijd om te kijken. We wisten dat ze ons af zouden straffen als we ze de bal zouden geven. Daar moeten we aan werken. We hebben genoeg kansen gehad om het af te maken, maar dan moet je wel de kansen benutten.
Lees ook
• ManCity laat Real in leven na memorabele halve finale
• Benzema, koning van de Champions League: ‘Hij verdient Ballon d’Or’
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMInterview
Roger Schmidt over succes in Portugal: ‘Jammer dat ik PSV als club nooit zo heb beleefd als nu Benfica’
-
Met samenvatting
Manchester City laat Real Madrid in leven na memorabele halve finale met zeven goals
Voetballiefhebbers kregen vanavond een van de fraaiste Champions League-wedstrijden van de eeuw voorgeschoteld met een doelpuntrijk festijn tussen twee van de beste teams van Europa. Manchester City - Real Madrid eindigde na diverse plotwendingen in 4-3. De halve finale moet in Madrid beslist worden. -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Met video
Scheidsrechter Anthony Taylor en gezin belaagd door boze Roma-fans, UEFA start onderzoek naar Mourinho
Scheidsrechter Anthony Taylor en zijn gezin hebben donderdag angstige momenten beleefd op de luchthaven van Boedapest. De Engelsman stuitte op een groep boze supporters van AS Roma, die hem verantwoordelijk houden voor de nederlaag in de Europa League-finale van woensdagavond tegen Sevilla.
-
PREMIUMMet video
Einde Camp Nou in huidige vorm: stadion wordt (iets te laat) voor 1,5 miljard euro klaargemaakt voor deze eeuw
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Met samenvatting
Giroud bezorgt Milan laatste Champions League-ticket in Serie A, maar Roma heeft nog ontsnappingsroute
AC Milan heeft zich verzekerd van deelname aan de Champions League van komend seizoen. In de Allianz Arena in Turijn won de kampioen van vorig seizoen met 0-1 van Juventus.