PSG voorkomt in slotseconden knotsgek duel dure misstap in Franse titelstrijd
Paris Saint-Germain heeft ternauwernood geprofiteerd van het puntenverlies dat koploper Lille vrijdag leed met het gelijkspel (1-1) tegen Montpellier. De ploeg van coach Mauricio Pochettino won met 3-2 van Saint-Etienne en dankte die zege aan een doelpunt van Mauro Icardi in de vijfde minuut van de extra tijd.
Paris Saint-Germain, dat zich dinsdag ten koste van Bayern München plaatste voor de halve finales van de Champions League, trad aan zonder sterspeler Neymar die zijn laatste van een schorsing van twee duels uitzat. Vanaf de tribunes zag hij hoe de Gabonees Denis Bouanga de gasten uit Saint-Etienne in de 78e minuut op voorsprong zette. Mbappé maakte een minuut later al weer gelijk en leek het duel in de 87e minuut te hebben beslist via een benutte strafschop. Romain Hamouma slaagde er in de extra tijd in gelijk te maken en nog was het niet gedaan in Parijs, waar de Argentijn Icardi voor de ongelooflijke ontknoping zorgde.
Het was de climax van een bijzondere slotfase in het Parc des Princes. Dankzij de winst verkleinde PSG de achterstand op Lille tot 1 punt. Bij PSG speelde Mitchel Bakker het hele duel. Xavi Simons bleef on de bank.
Monaco blijft meedoen in titelrace
AS Monaco blijft goed meedoen in de strijd om de Franse titel. De nummer 3 van de ranglijst won met 3-0 bij het laag geklasseerde Bordeaux. De treffers kwamen op naam van Kevin Volland, Gelson Martins en Stevan Jovetic. Monaco heeft nu twee punten minder dan koploper Lille, dat vrijdag tegen Montpellier niet verder kwam dan een 1-1 gelijkspel. Monaco staat dus een punt onder Paris Saint-Germain.
Het als vierde geklasseerde Olympique Lyon maakt ook nog kans op het kampioenschap. De ploeg van aanvaller Memphis Depay speelt zondagavond de uitwedstrijd bij FC Nantes. Met een overwinning komt Lyon op drie punten van Lille.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Engeland vreest doden door toenemend supportersgeweld: ‘Er gaat iets bizars gebeuren’
Agressieve supporters schrikken het Engelse voetbal op tijdens bestormingen van het veld. Clubs zoeken naarstig naar een oplossing om het uitdijende probleem aan te pakken. -
Met video
Kylian Mbappé over besluit om bij PSG te blijven: ‘Er zijn nog mooie hoofdstukken te schrijven’
Na een maandenlange transfersoap besloot Kylian Mbappé afgelopen weekend om niet naar Real Madrid te vertrekken, maar wel langer bij Paris Saint-Germain te blijven. Vandaag gaf de Franse superster op een persconferentie uitleg bij die beslissing. -
Met video's
14 Belgische voetbalfans onwel tijdens wedstrijd, mogelijk door ‘needle spiking’
Veertien supporters van de Belgische voetbalclub KV Mechelen zijn zaterdag plotseling onwel geworden nadat ze naar eigen zeggen kort daarvoor een prik hadden gevoeld. Het gaat om mannen en vrouwen, meerder- en minderjarig, maar met name om meisjes. Acht personen werden volgens de politie afgevoerd naar het ziekenhuis, anderen werden ter plaatse verzorgd. -
Met video
Tammy Abraham schiet zowel AS Roma als Feyenoord de Europa League in
AS Roma en Feyenoord hebben zich geplaatst voor de groepsfase van de Europa League volgend seizoen. Dat is het gevolg van de 0-3 overwinning van AS Roma vanavond bij Torino. Komende woensdag staan de clubs tegenover elkaar in de Conference League-finale in Tirana. -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier?
-
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
Officieel: Mitchell van der Gaag en Steve McClaren als assistenten Erik ten Hag naar United
Manchester United heeft zoals verwacht Mitchell van der Gaag en Steve McClaren aangesteld als assistenten van de nieuwe hoofdtrainer Erik ten Hag. Van der Gaag (50) komt met Ten Hag over van Ajax. De 61-jarige McClaren werkte eerder al als assistent van Alex Ferguson bij ManUnited.