Wijnaldum videobelt met Virgil van Dijk op heuglijke dag: ‘Veel succes, broeders!’
Virgil van Dijk kan vanavond voor het eerst sinds 17 oktober een wedstrijd gaan spelen. Dat heeft Liverpool-coach Jürgen Klopp verteld in aanloop naar de oefenwedstrijd van The Reds tegen Hertha BSC (20.20 uur). Voormalig ploeggenoot Georginio Wijnaldum hoopt van harte met Van Dijk mee.
Van Dijk liep vorig jaar een kruisbandblessure op in het duel met Everton na een charge van doelman Jordan Pickford. ,,Ik hoop dat Virgil een paar minuten kan spelen, maar ik ben er nog niet helemaal zeker van. Het ziet er héél goed uit en misschien kunnen we hem wel inbrengen. Maar ik moet daarvoor eerst nog wat laatste gesprekken voeren. Hij ziet eruit alsof hij er klaar voor is. We zullen het zien.”
Ook collega-verdediger Joe Gomez, die sinds 8 november geen Premier League-wedstrijd meer speelde, is dicht bij een rentree: ,,Er is geen race tussen Joe en Virgil. Ze hebben allebei een andere blessure gehad. Als Virgil donderdag twintig minuten kan spelen, kan Joe misschien de wedstrijd daarna. We zullen zien. In training zien ze er allebei heel goed uit.”
Klopp vervolgt: ,,Je kunt op foto's aan ze zien hoe goed ze eruitzien, maar we hebben geen haast. Het is niet dat ze eerste vijf oefenwedstrijden moeten spelen voordat ze er klaar voor zijn. We hebben een lang seizoen voor de boeg en na zulke serieuze blessures moeten we niets overhaasten, ook met het oog op de rest van hun carrières. Dat we ons geduld verliezen is niet slecht, dat betekent dat we ze graag terug in het team willen zien.”
Wijnaldum
Wijnaldum, voormalig teamgenoot van Van Dijk en Gomez, besloot om in aanloop naar de wedstrijd tussen Liverpool en Hertha BSC eens te videobellen met zijn goede vrienden. ,,Heerlijk om even te babbelen met mijn broeders. Hopelijk kunnen ze vanavond hun eerste minuten gaan maken. Veel succes", zo schreef Wijnaldum, inmiddels speler van Paris Saint-Germain, bij een foto waarop te zien is hoe hij aan het videobellen is met Van Dijk en Gomez.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
-
Virgil van Dijk haalt uit naar journalist vanwege anti-Van Gaal-verhaal: ‘Schaam je!’
Virgil van Dijk heeft op Twitter uitgehaald naar een Engelse journalist. Die had geschreven dat de aanvoerder van het Nederlands elftal niet zit te wachten op Louis van Gaal als bondscoach, maar daar klopt volgens Van Dijk niets van. -
Matchwinner Jarrod Bowen kan geluk niet op na late goal voor West Ham: ‘In tranen uitgebarsten’
Jarrod Bowen kon nauwelijks geloven dat hij met zijn winnende doelpunt West Ham United in de finale van de Conference League tegen Fiorentina aan de overwinning had geholpen. -
Zlatan Ibrahimovic (41) vertrekt bij AC Milan, afscheid lekt uit door tekst op reclamebord
Zlatan Ibrahimovic vertrekt aan het einde van dit seizoen bij AC Milan. Dat nieuws lekte uit nadat er zaterdag in San Siro kortstondig een tekst te zien was met daarop een boodschap voor de 41-jarige Zweedse spits. Inmiddels heeft de club uit Milaan het vertrek van Ibrahimovic bevestigd. -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides.
-
met video
AZ-beul West Ham United velt Fiorentina van Sofyan Amrabat in slotminuut en wint Conference League
-
-
-
PREMIUM1
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen. -
Jürgen Klopp onder de indruk van herstelde Virgil van Dijk: ‘Het ziet er erg goed uit’
Virgil van Dijk maakt bij zijn terugkeer op het trainingsveld een erg goede indruk op Jürgen Klopp. Dat zei de trainer van Liverpool tijdens het trainingskamp in Oostenrijk.