PREMIUM
De gemiddelde cokedeal gaat makkelijker dan een tampon bij een collega lenen
COLUMNStel nou dat iedereen ongesteld zou worden. Kerels, deerntjes en alles wat zich daar tussenin begeeft. Ik ruk de boel even uit zijn verband.
Begin januari van dit jaar typelde ik al dat menstruatieartikelen gewoon lekker gratis uitgegeven moeten worden. Dat is niet zozeer feministisch, het is gewoon aardig. En toevallig is dat naar dames.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMCOLUMN
Er kwam een vrouw voorbij die mij paniekerig een inlegkruisje aanbood, tegen het bloeden
Buurman schrijft elke week over zijn leven en kijk op de maatschappij. -
PREMIUMcolumn
Jatten, betrapt worden en het vervolgens nog een paar keer flikken
Stel nou dat Sonja Bakker in een kledingwinkel had gewerkt. Plagiaat. Wat ze feitelijk doet, is een jurk van de Hema verkopen in haar Bakker-boetiek. En dat mag niet. Dan worden mensen boos. -
PREMIUMColumn5
Zet die thermostaat de komende maanden gewoon op nul
Renate Wennemars schrijft twee keer per week over wat haar bezighoudt. -
PREMIUMColumn2
Nu ben ik vast een wappie, als die nog bestaan
Renate Wennemars schrijft twee keer per week over wat haar bezighoudt. -
PREMIUMGeld & Geluk
Millie en Dolf betalen 100 euro per maand aan energie: ‘Centrale verwarming is luxe’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Dolf geeft makkelijker geld uit dan Millie, maar zorgt er ook voor dat niets uit de ijskast wordt weggegooid. En koopt soms een kofferbak vol wijn.
-
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf. -
Helemaal klaar met Windows 11? Zo ga je terug naar 10
Ben je niet tevreden met Windows 11, werken bepaalde toepassingen niet meer of mis je simpelweg de interface van Windows 10? Welke reden je ook hebt om terug te willen naar het vorige besturingssysteem: zo downgrade je van W11 naar W10. -
PREMIUMCOLUMN12
Oorlog en corona, dat is peanuts vergeleken met de echte crisis die op ons afkomt
Phaedra Werkhoven schrijft iedere week een column over wat haar bezighoudt.
2 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerjos zoet
A van Klaveren