Deventer zonnestudio getroffen door brand
videoDe Deventer zonnestudio Blue Sun is vannacht getroffen door brand. De brand woedde direct achter de gevel, in het kantoor van de zonnestudio aan de Van Hetenstraat. Niemand raakte gewond.
De brandweer werd rond 01.15 uur gealarmeerd toen vanaf de straat vlammen zichtbaar waren in het pand, tegen de ruit van de buitengevel.
De hulpdiensten waren snel ter plaatse en besloten de ruit van de kantoordeur in te slaan om de brandhaard te bereiken. Vervolgens kon het vuur snel worden geblust. De tussendeur van het kantoor naar de studio werd nog geforceerd om het pand verder te kunnen controleren, maar de brand bleek beperkt te zijn gebleven tot het kantoor. Wel stond de rest van de studio vol rook.
Glazen flesje
Over de mogelijke oorzaak van de brand wilden de hulpdiensten vannacht nog geen uitspraak doen. Brandstichting via de brievenbus lijkt een van de mogelijkheden. De brievenbus raakte namelijk zwaar beschadigd en is aan de buitenzijde deels gesmolten. De politie heeft de zwartgeblakerde restanten van een glazen flesje veiliggesteld als mogelijk bewijsmateriaal en zette de directe omgeving af.
Een agent wilde vannacht nog wel kwijt dat er in de loop van de ochtend verder onderzoek zal plaatsvinden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
indebuurt.nl
Henks act werd afgewezen voor Deventer Op Stelten: ‘Terwijl mijn klompskeelers internationaal bekend zijn’
-
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
Lezers over43
Zo reageren onze lezers op steeds extremere boerenprotesten: ‘Het laat zien dat het de boeren hoog zit’
De boeren protesteren al dagenlang tegen het nieuwe stikstofbeleid van de overheid. De protesten worden steeds heftiger, van het in brand zetten van hooibalen langs de snelweg tot het legen van een giertank bij het huis van stikstofminister Christianne van der Wal. De extremere protesten maken veel los bij iedereen, zo ook bij onze lezers. Lees hier een greep uit de reacties. -
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden. -
Update
Lichaam vermiste man (40) gevonden na zoektocht bij Deventer
Het lichaam van de 40-jarige man die woensdag als vermist werd opgegeven is vanmorgen gevonden. De politie heeft gisteravond in het bosgebied net buiten Deventer met meerdere auto's, een helikopter en een speciaal team gezocht naar de man.
-
Nieuws gemist? Lelystad Airport klaar voor boerenprotest • Grote onvrede bij Zwolse huurders
Goedenavond! Geen tijd gehad om vandaag het nieuws te volgen? Met deze update ben jij binnen 2 minuten op de hoogte. -
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger. -
Met video
Presentatiedebuut Snelle trekt 453.000 kijkers, reacties vol lof
Het presentatiedebuut van rapper Snelle in de nieuwe muziekshow I want your song heeft gisteravond 453.000 kijkers getrokken op SBS 6. Een voorzichtige score op primetime, maar het programma zorgde wel voor veel reacties op Twitter en viel vrijwel unaniem in de smaak.