Man (56) uit Bathmen wordt onwel en belandt in greppel bij Lettele, agenten reanimeren
UpdateEen automobilist is woensdagochtend bij Lettele gereanimeerd, nadat hij onwel was geworden en met zijn voertuig naast de weg in een greppel was gereden.
Het eenzijdige ongeluk gebeurde rond 07.40 uur op de Holterweg (N344) tussen Deventer en Oude Molen. De automobilist, een 56-jarige man uit Bathmen, werd onwel achter het stuur en reed de greppel in.
In de greppel werd de wagen aan beide zijden ingeklemd door de kanten van de lege sloot, waardoor agenten een autoruit moesten in slaan om de man te bevrijden. Na een reanimatie werd het slachtoffer met spoed naar het ziekenhuis in Zwolle gebracht.
Weggebruikers konden de plaats van het ongeval om de beurt passeren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nieuw bestuur Waterschap Vallei en Veluwe benoemd
Deventer -
PREMIUMCOLUMN18
Wat deze VVD'er deed, getuigt van je reinste minachting
Stel nou dat Thierry Aartsen, tafelgast bij Marcel & Gijs en VVD-patjepee pur sang, een kraakheldere uitleg had gegeven over zijn idee bij een ideaal asielbeleid. Juist voor de domoren! -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
Bekijk hier wat lezers uit Deventer en omstreken instuurden!
-
Automobilist gewond bij botsing op N348 bij Deventer, bestuurder naar ziekenhuis
Een automobilist in Deventer is gewond geraakt bij een aanrijding. De auto werd op de N348 van achter geraakt door een bakwagen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht. Een deel van de weg is afgesloten.Deventer
-
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
-
-
-
Maarten van Rixtel (63) stopt als bestuurder van Sensire: ‘Op zoek naar betere balans
Maarten van Rixtel (63) stopt eind 2023 als bestuurder van Sensire. Van Rixtel blijft wel in dienst van de Achterhoekse zorginstelling.Twello -
2
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen.