Supporters van Go Ahead Eagles tijdens de uitwedstrijd tegen Emmen afgelopen zondag.
Volledig scherm
Supporters van Go Ahead Eagles tijdens de uitwedstrijd tegen Emmen afgelopen zondag. © Pro Shots / Erik Pasman

Supporters GA Eagles willen zondag demonstreren tegen verbod in Leeuwarden: ‘Laten ons niet buitenspel zetten’

Supporters van Go Ahead Eagles reizen zondag toch af naar Leeuwarden om te demonstreren tegen het besluit van de gemeente Leeuwarden het hele seizoen geen uitsupporters meer toe te laten bij SC Cambuur.

6 reacties

  • Remi lubberink

    3 maanden geleden
    En dan eerst tegen Twente ongeregeldheden, toen afgelopen week toen fc twente terug kwam van psv, en dan verwachten dat ze gewoon bij de wedstrijd mogen zijn door te demonstreren. Laat ze eerst maar eens zichzelf in de ogen kijken voor ze zulke acties doen. Ik begrijp cambuur héél goed, zou ook geen supporters in het stadion willen hebben die toch alleen maar voor het slopen komen
  • Dennis Van der Ven

    3 maanden geleden
    Wat mij betreft van harte welkom in Leeuwarden. Bizarre beslissing van burgemeester Buma. Hoe kan je een club en zijn supporters straffen die niks met de ongeregeldheden te maken hebben. Buma en de Leeuwarder politie hebben hun zaakjes gewoon niet goed voor elkaar en kiezen nu voor de makkelijkste weg.Zou mooi zijn als zondag supporters beide clubs laten zien dat het ook anders kan.
  • Harrie Wolters

    3 maanden geleden
    Wat een domme reacties weer!
  • P Jansen

    3 maanden geleden
    Dat verbod krijg met die agressieve supporters. Eigen schuld!!
  • jan jansen

    3 maanden geleden
    Dom,dom,dom