Yaser en Somar Jalbout vluchtten uit Syrië. Hier in Nederland is hun band sterker dan ooit.
Volledig scherm
PREMIUM
Yaser en Somar Jalbout vluchtten uit Syrië. Hier in Nederland is hun band sterker dan ooit. © Ronald Hissink

Zoon leeft zijn droom, vader zit thuis: Somar (20) en Yaser (62) hebben na hun vlucht totaal ander leven

Na hun vlucht uit Syrië hebben Yaser (62) en Somar (20) Jalbout in Nederland een totaal ander leven. Yaser krijgt een herseninfarct, en zit thuis. Somar studeert, en leeft zijn droom. Toch is hun band sterker dan ooit. ,,In het azc moest ik elke dag huilen.’’

3 reacties

  • L. Jaarsveld

    2 maanden geleden
    Je bent een geweldige kerel Somar! Succes met je studie. Er wacht je een gouden toekomst😉!
  • Roy Wesselink

    2 maanden geleden
    Wat een onzin Bingen. Niemand heeft iets tegen échte vluchtelingen. Het zijn vooral mensen uit andere Afrikaanse landen en Azië die het systeem doen vastlopen en plekken voor échte hulpbehoevenden innemen.
  • Jos Bingen

    2 maanden geleden
    Ik denk niet dat tegenstanders van de gezins hereniging dit verhaal lezen
  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.