Auto met aanhanger slaat over de kop bij Intratuin in Enschede
ENSCHEDE - Vlakbij de ingang van de Intratuin in Enschede is woensdagochtend een auto op de kop in de sloot terechtgekomen. De inzittenden van de auto kwamen bij dit ongeval met de schrik vrij.
Het ongeval gebeurde rond de klok van kwart over tien toen er een auto plotseling moest remmen bij de ingang van de Intratuin. Vervolgens moest de bestuurder van de auto met aanhanger ook remmen, waarna de aanhanger voorbij de auto vloog. De auto werd hierdoor meegetrokken en belandde vervolgens op de kop in de sloot.
De auto is door het ongeval total loss geraakt en is door bergingsbedrijf afgesleept. Ook lekte er brandstof in de sloot. De politie is ter plaatse en leidt het verkeer om het ongeval heen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Burenruzie over muurtje ettert verder: Raad van State veegt oude vergunning tuinpoortje Steenweg in Enschede van tafel
DEN HAAG/ENSCHEDE – De Raad van State ziet alleen een oplossing voor een slepend burenconflict over een muurtje met toegangspoort aan de Steenweg als de bouwer van de poort een geheel nieuwe vergunning bij de gemeente aanvraagt. -
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
PREMIUM
Enschedese opa (58) na ontucht met kleindochter (5) naar Pieter Baan Centrum
ENSCHEDE/ALMELO - De Enschedese B. (58) buigt zijn hoofd en sluit zijn ogen. Hij wordt ervan verdacht dat hij zijn kleindochter van 5 misbruikte. Dan haalt hij diep adem en zegt tegen de rechter: „Er zijn dingen gebeurd die niet door de beugel konden...” -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen. -
PREMIUM
Sanderinks bedrijven maakten misbruik van recht, zegt de rechter
ALMELO - Gerard Sanderinks bedrijven Centric en DSS maakten misbruik van recht toen ze beslag legden op de 1,9 miljoen die Sanderinks ex van hem tegoed heeft. Dat harde oordeel velt de Almelose voorzieningenrechter De Beaufort over de laatste juridische capriolen van Sanderink.
-
PREMIUMMet video
Gerookte zalm van Jeroen uit Enschede bij steeds meer restaurants op de kaart: 'Deze zalm smelt op je tong’
ENSCHEDE - Hij is een jongen van de Twentse zandgrond, maar weet meer van zalm roken dan menig visserman. Jeroen Jordaan (55) uit Enschede is sinds vier jaar eigenaar van Bawykov, het merk ambachtelijk gerookte zalm dat bij steeds meer restaurants op de kaart staat. -
Enschede zet zijn beste beentje voor in Bielefeld
ENSCHEDE - Enschede presenteerde zich op een ludieke wijze in Bielefeld, zo'n anderhalf uur rijden van Twente. -
Superbespaarder
Jasmina: ‘Door onze buffer hebben we het altijd gered en geen dag zonder eten gezeten’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer Jasmina Borgeld (36), die van haar moeder leerde om creatief met geld te zijn.