Douche
Volledig scherm
Douche © Getty Images/Image Source

Inbreker doet tijdens klus alsof ie thuis is: lekker onder de douche nadat hij avondeten maakte en opat

Een 43-jarige man is woensdag op heterdaad betrapt tijdens een inbraak in een woning in het Duitse Gronau-Epe. Agenten die de woning via een opengebroken deur binnengingen, troffen de man aan die zich net weer had aangekleed. Zijn haren waren nog nat want hij was lekker onder de douche geweest.

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.
  2. Bestuurders Zwanenhof moeten miljoenen aan schadevergoeding betalen, na echec met zorghotel in Zenderen
    PREMIUM

    Bestuur­ders Zwanenhof moeten miljoenen aan schadever­goe­ding betalen, na echec met zorghotel in Zenderen

    Twee oud-bestuurders van De Zwanenhof moeten vele miljoenen aan schadevergoeding betalen, na het faillissement waardoor de bouw van een zorgcentrum in Zenderen stil kwam te liggen. Dat heeft de rechtbank in Almelo bepaald in een zaak die was aangespannen door curator Frederik Kolman. De bestuurders zijn hoofdelijk aansprakelijk en er was sprake van ‘onbehoorlijk bestuur’, volgens de rechter.
    Hengelo