Scooter en auto botsen op Buurserstraat in Enschede, scooterbestuurder naar ziekenhuis
ENSCHEDE - De bestuurder van een scooter is bij een aanrijding op de Buurserstraat in Enschede gewond geraakt. Hij is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
De aanrijding vond plaats op de rotonde van de Broekheurne-ring. Een scooter werd aangereden door een auto. De bestuurder van de snorscooter kwam hierbij ten val en raakte gewond.
De politie doet onderzoek naar de toedracht van de aanrijding. De Broekheurne-Ring richting de Buurserstraat was enige tijd afgesloten voor het verkeer.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Ruud van Nistelrooij een clubicoon? Dat is een belediging voor Wout Brama
Enschede -
PREMIUM
Hartstikke ‘hellig’, knap van zo’n blaag
Veel dingen snap ik niet. Waarom kiest de Aziatische tijgermug telkens voor Nijverdal!? Waarom voel ik plaatsvervangende schaamte voor Gerard Sanderink? Waarom blijkt uit onderzoek dat Amsterdam de aantrekkelijkste woonstad van Nederland is!?Enschede -
PREMIUM
Uitslagen, doelpuntenmakers én wedstrijdverslagen amateurvoetbal (zaterdag)
Wat gebeurde er zaterdag allemaal in het amateurvoetbal? De uitslagen, doelpuntenmakers en verslagen brengen we op deze plek. Blijf de pagina verversen voor updates.Enschede -
Lege parkeerplaats, auto gejat! Deze Twentse gemeente is koploper
Het is de nachtmerrie van elke autobezitter: met de sleutel in je hand aankomen bij een lege parkeerplaats. Auto gejat. In Overijssel komt dat het vaakst voor in Enschede.Enschede -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger.
-
PREMIUMmet video
Primeur in Nederland: Vogido in Enschede bewatert veld ondergronds met regendruppels
Enschede -
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.