Vanaf deze week betaal je vijftien cent extra voor een blikje (maar je krijgt het weer terug, als het goed is)

met videoBlikjes kapottrappen of indrukken? Dat kun je voortaan beter niet meer doen. Tenminste, als je statiegeld wilt ontvangen. Want de exemplaren die je vanaf 1 april koopt, kunnen eindelijk de automaat in. Je krijgt er 15 cent voor terug.

16 reacties

  • Berjan Visch

    2 maanden geleden
    Het idee van een blikje is dat je die meeneemt voor onderweg..dus dan loop of zit je ergens met wat lekkende blikjes in je tas en dat doet niemand. Dus die 15 cent is weer winst voor de super. Tevens sleep je onderhand net zoveel terug naar de supermarkt als dat je ervandaan haalt.
  • A. Kooi

    2 maanden geleden
    Belachelijke actie zit je straks met die stink blikken.en wat dacht je die resten bier in de boodschappen tas.
  • F. Post

    2 maanden geleden
    In Duitsland werkt het goed , bewaar ze en lever ze in bij volgende keer shoppen.
  • J. Zoetbrood

    2 maanden geleden
    De mensen die blikjes keurig daar deponeerde waar het hoort zijn nu de Sjaak. De wegwerpers "de winnaars" in plaats van handhaving (de politie is immers afgeschaft) zijn er de tomeloze positivo's die het wel weer opruimen een oplossing aan de verkeerde kant van verschijnsel.
  • Elizabet Smit

    2 maanden geleden
    Ik heb een tas met blikjes gespaard dus dat is dus nu nutteloos