Nieuw Nederlands FIFA-team met Nederlands kampioen Tony Kok gepresenteerd
Team THRLL, onderdeel van Home of esports, heeft er na hun League of Legends-team een tweede officiële esports-team bij. Nederlands FIFA-kampioen Tony Kok, zijn coach Stefan Vellinga en talent Rick Dame vormen samen het FIFA-team van Team THRLL.
Delen per e-mail
Home of esports is een full service esports organisatie, waarbij de focus ligt op het waarmaken van esports dromen. Met de oprichting van Team THRLL zal Home of esports nog beter in staat zijn om esports-talenten te begeleiden en de top te bereiken. Afgelopen jaar hebben ze dit al mogen doen voor Tony Kok en Stefan Vellinga die, destijds onder de naam van Home of esports zelf, samen met teamgenoot Jonas Ghebrehiwot Nederlands kampioen werd.
Tjerk van der Maten, esports-manager van Home of esports, is verheugd met de komst van de twee heren: „Het is geweldig dat zulke grote namen als Tony en Stefan bij onze organisatie komen. Zij weten als geen ander wat er op dit niveau gevraagd wordt en hierdoor hebben wij het volste vertrouwen in komend seizoen. Met het oprichten van Team THRLL kunnen wij de esporters nóg beter ondersteunen op sportief, commercieel en maatschappelijk vlak om hun internationale dromen waar te maken.”
17-jarig talent
Naast ervaren krachten Tony en Stefan voegt ook een van de grootste talenten uit de esports-scene, Rick Dame, zich bij het team. De 17-jarige Rick komt komend seizoen in de eDivisie uit voor ADO Den Haag met teamgenoot Danny Hazebroek aan zijn zijde.
Pim Withaar, esports-manager bij Home of esports, is trots op de komst van Rick: „Hij is een van de grootste talenten in de Nederlandse FIFA-scene. Hij heeft de potentie om actief te zijn op internationale toernooien, wij helpen hem graag deze stappen te maken. Ook creëert Rick erg leuke content op zijn YouTube-kanaal, komend jaar gaan wij Rick helpen bij het opzetten van leuke YouTube formats met behulp van ons eigen online toernooiplatform.”
FIFA is de tweede esports-titel waar Home of esports nu een eigen team heeft. Vorig jaar startte de organisatie al met een League of Legends-team bij Team THRLL, waarmee ze actief zijn op het hoogste niveau van Nederland. Het team neemt namelijk deel aan de Dutch League.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
eDivisie
Landskampioen PEC Zwolle loopt play-offs eDivisie mis en kan titel dus niet verdedigen: ‘Het is slordigheid’
Met nog twee speelrondes te gaan voor de play-offs is regerend landskampioen PEC Zwolle al uitgeschakeld. Het gat met de benodigde 12e plaats is te groot waardoor Tony Kok en Stefan Vellinga hun titel aan het einde van dit seizoen sowieso kwijt zijn. -
eDivisie
Het blijft spannend in de eDivisie, maar teams onderin lijken kansloos
Na acht speelrondes valt er nog niets te zeggen over het verdere verloop van de eDivisie. De Nederlandse FIFA-competitie is enorm spannend en de teams zijn erg aan elkaar gewaagd. -
Geen nieuwkomers in Nederlands League of Legends-competitie 2021
De organisatie achter de Nederlandse League of Legends-competitie (Dutch League) maakte maandagavond bekend welke organisaties er in 2021 mogen strijden om het kampioenschap. Er zijn geen nieuwkomers. -
Ruud Gullit zoekt nieuw FIFA-talent voor zijn esportsteam met serie op Videoland
Ruud Gullit gaat, samen met FIFA-persoonlijkheid Koen Weijland, op zoek naar hét FIFA-talent van Nederland. Via een talentenjacht op Videoland zoeken de twee mannen naar een fanatieke gamer die altijd al gedroomd heeft van een carrière als professional. -
WK League of Legends
Nog twee Europese teams over op WK League of Legends
Het WK League of Legends is aanbeland bij de knock-outfase. Acht teams maken nog kans op de felbegeerde wereldtitel en statistisch gezien is er zo’n 25 procent kans dat een Europees team wint. In realiteit moet er echter een klein wonder gebeuren, wil een team uit Europa de prijs pakken.
-
Dutch League
Dutch League: Dynasty blijft maar winnen en mCon esports Rotterdam verrast titelverdediger LowLandLions
In speelronde 2 van de Dutch League heeft mCon esports Rotterdam hoge ogen gegooid. De Nederlandse League of Legends-competitie werd opgeschrikt door het team dat zowel titelverdediger LowLandLions (LLL) als Echo Zulu wist te verslaan. Met deze overwinningen staat het Rotterdamse team opeens tweede op de ranglijst. -
Heracles verliest reglementair met 6-0 in eDivisie nadat apparatuur ‘voor de zoveelste keer’ niet in orde is
Woensdagavond stonden Heracles Almelo en FC Groningen tegenover elkaar. Nadat de eerste wedstrijd in een 3-2 overwinning voor Bryan Hessing eindigde verloor zijn teamgenoot Lev Vinken reglementair met 6-0 omdat hij, voor de zoveelste keer, zijn apparatuur niet op orde zou hebben. -
Dutch League
Nederlandse League of Legends-competitie om 7500 euro gaat vanavond weer van start
Na een succesvol eerste jaar begint de Nederlandse League of Legends-competitie (Dutch League) vanavond aan het tweede jaar. De eerste seizoenshelft staat op punt van beginnen en zes teams strijden om de prijzenpot van 7500 euro.