De truck werd door de politie leeggehaald op het laaddock van Bakker Logistiek in Zeewolde. De politie benadrukt dat dit transportbedrijf niets te maken heeft met het drugstransport waarvoor de 65-jarige truckchauffeur uit Alphen aan den Rijn werd opgepakt.
Volledig scherm
De truck werd door de politie leeggehaald op het laaddock van Bakker Logistiek in Zeewolde. De politie benadrukt dat dit transportbedrijf niets te maken heeft met het drugstransport waarvoor de 65-jarige truckchauffeur uit Alphen aan den Rijn werd opgepakt. © Persbureau Midden Nederland

Drugstruck in Zeewolde bevatte voor 5 miljoen euro aan cocaïne, ketamine en heroïne

UpdateDe truck die op dinsdag 13 juli door de politie werd staande gehouden in Zeewolde, bevatte 67 kilogram cocaïne, zestig kilogram ketamine en vijf kilogram heroïne, volgens de Landelijke Eenheid van politie. Deze hoeveelheid drugs vertegenwoordigt een straatwaarde van zo’n 5 miljoen euro.

  1. Dit is de eerste zet van BBB als grootste partij van Flevoland: ‘We praten in normale taal’
    PREMIUM

    Dit is de eerste zet van BBB als grootste partij van Flevoland: ‘We praten in normale taal’

    Ze hoopte op vijf zetels, het werden er tien. Anja Keuter, lijsttrekker van de BoerBurgerBeweging Flevoland, is verrast en vooral ‘hartstikke blij’ met de indrukwekkende verkiezingsuitslag. Veel tijd om bij te komen is er niet, want er moet een coalitie worden gesmeed. BBB begint op een andere manier dan gebruikelijk. ,,Wij praten in normale taal.’’
    Zeewolde, Dronten, Almere, Noordoostpolder, Urk, Lelystad