Oud-bestuurder Willy Wientjes van GA Eagles overleden
Go Ahead Eagls is in rouw: donderdag is Willy Wientjes overleden. De voormalig aandeelhouder en directielid van de Deventer club was al langere tijd ernstig ziek.
Delen per e-mail
Wientjes was de afgelopen decennia een belangrijke spil in de voetbalorganisatie van GA Eagles. In het kielzog van grootaandeelhouder Hans de Vroome had ook Wientjes een aanzienlijk aandeel in de financiële wederopstanding van de Deventer club.
Op onbezoldigde basis werkte Wientjes bijna twintig jaar in verschillende functies voor GA Eagles. Zo had hij onder meer stadionzaken en supporters- en veiligheidsbeleid in portefeuille. In die hoedanigheid onderhield Wientjes namens de voetbalclub de contacten met de gemeente en KNVB. De laatste jaren ging zijn gezondheid ernstig achteruit en sinds dit jaar was Wientjes geen aandeelhouder meer.
Er komt vanavond in de Adelaarshorst voor de wedstrijd tegen Roda JC op verzoek van de familie (nog) geen minuut stilte voor Wientjes. Dat gebeurt op 6 december voor het thuisduel met Jong PSV.
Willy Wientjes is 78 jaar geworden.
Verder in het nieuws
-
Grote schare Deventer fans mee naar bekerduel tegen FC Twente
-
Jonge Cantineau arbiter in Helmond, ervaren Manschot in KNVB-beker
Scheidsrechter Luca Cantineau heeft vrijdagavond de leiding tijdens de wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie tussen Helmond Sport en Go Ahead Eagles. -
Dit is de oppositie van Jong GA Eagles in kampioenspoule
Voor Jong PEC Zwolle en Jong Go Ahead Eagles staat in de kampioenspoule van de beloftencompetitie wederom een onderlinge ontmoeting om het programma. Op dinsdag 17 maart (18.30 uur) treffen de teams elkaar in Deventer. -
ONGESLAGEN REEKS Pouwels schiet Jong GA Eagles met twee treffers ook langs Vitesse
Jong Go Ahead Eagles heeft maandagmiddag de najaarsreeks ongeslagen afgesloten. De slotwedstrijd in Wesepe tegen de eredivisiebeloften van Vitesse werd dankzij twee treffers van Maarten Pouwels eenvoudig met 2-0 gewonnen. -
Go Ahead Eagles op ‘zondagavond’ in actie in Kerkrade
-
Goede voornemens? GA Eagles daagt supporters uit om fitter te worden met hulp van spelers
-
Download de app van de Stentor
-
PREMIUM
GA Eagles bouwt met tiende gelijkspel aan bizarre reeks
De beloften van AZ en Ajax gaven eerder dit seizoen het voorbeeld. Jong PSV volgde en speelde vrijdagavond ook met 1-1 gelijk tegen Go Ahead Eagles, dat voor de tiende keer een gelijkspel op de borden bracht.