Olaf Kok maakte tegen Almere City zijn officiële debuut in het betaald voetbal. De 19-jarige aanvaller kwam een kwartier voor tijd binnen de lijnen in het met 0-2 gewonnen bekerduel.
Volledig scherm
PREMIUM
Olaf Kok maakte tegen Almere City zijn officiële debuut in het betaald voetbal. De 19-jarige aanvaller kwam een kwartier voor tijd binnen de lijnen in het met 0-2 gewonnen bekerduel. © Pro Shots / Erik Pasman

Voor Olaf Kok komt met debuut voor GA Eagles een jongensdroom uit: ‘Je hoopt stiekem dat goaltje te maken’

reactieOlaf Kok vierde woensdagavond een dubbel feestje. De 19-jarige aanvaller bekerde met Go Ahead Eagles niet alleen verder ten koste van Almere City (0-2), hij maakte zelf zijn officiële debuut in de hoofdmacht van de Deventer ploeg. ,,Ik besef het zelf nog niet helemaal.’’

  1. GA Eagles tuint er tegen FC Emmen toch weer in en geeft overwinning in slotfase weg
    wedstrijdverslag

    GA Eagles tuint er tegen FC Emmen toch weer in en geeft overwin­ning in slotfase weg

    Op basis van vooral een prima eerste helft had Go Ahead Eagles zondag moeten afrekenen met FC Emmen. Het kunstgrasveld in Drenthe bleek echter toch weer slechte grond voor Deventer resultaat; de thuisploeg kwam twee keer terug van een achterstand: 2-2. Geen rampzalig puntverlies voor GA Eagles, maar het had bij de winst de degradatiestreep zo’n beetje definitief achter zich kunnen laten.
    Deventer