Simpele veldbedden in het Hazemeijercomplex, waar het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) toestemming heeft gekregen voor een noodopvang voor honderd vluchtelingen.
Volledig scherm
PREMIUM
Simpele veldbedden in het Hazemeijercomplex, waar het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) toestemming heeft gekregen voor een noodopvang voor honderd vluchtelingen. © ANP

Een kale fabriekshal, een brits en drie maaltijden per dag is wat vluchtelingen in Hengelo geboden wordt

UPDATEHENGELO - Aan niets is maandagmorgen aan de buitenkant van het Hazemeijercomplex in Hengelo te zien dat daar sinds zondagavond de eersten van maximaal 100 vluchtelingen worden opgevangen. Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers wil ook niet dat er zomaar wat te zien is.