George ten Brummelhuis (links) en Sjoerd-Jan Groenman zijn er klaar voor: Kerstmiddag in Hengelo.
Volledig scherm
PREMIUM
George ten Brummelhuis (links) en Sjoerd-Jan Groenman zijn er klaar voor: Kerstmiddag in Hengelo. © Annina Romita

Kerstmiddag in Hengelo binnen no-time uitverkocht en toch willen horecabazen geen ‘massalere’ editie

HENGELO - Kaarten voor Kerstmiddag in Hengelo zijn traditioneel zo uitverkocht. De kroegen puilen straks uit en bier, wijn (en fris) zijn niet aan te slepen. Balen voor de pechvogels die een ticket misliepen. Genoeg signalen dat de Kerstmiddag groter kan. Of niet?

  1. Falco van Loon terug in Twente met hoofdrol in de Matthäus Passion: ‘Ik ben maar een kleine pion in dat machtige geheel’
    PREMIUM

    Falco van Loon terug in Twente met hoofdrol in de Matthäus Passion: ‘Ik ben maar een kleine pion in dat machtige geheel’

    Twintig jaar geleden zong hij mee in het koor, nu is hij de nummer 10 van de uitvoering. Falco van Loon (46), opgeleid aan het conservatorium in Enschede, vertolkt vrijdag en zaterdag de loodzware evangelistenrol in de jaarlijkse uitvoering van de Matthäus Passion in Enschede en Oldenzaal. „Dit verhaal vertellen is het mooiste spel dat er bestaat.”
    Oldenzaal, Enschede