Bijna 170 mensen willen Duitse ‘stuntprijsvilla’ zien: ‘Mensen staan letterlijk in de voortuin’
De Facebookpagina van Weusthuis Makelaardij ontplofte zowat nadat net over de grens bij Langeveen een riante villa met zwembad voor een ogenschijnlijk schijntje te koop werd aangeboden. Een artikel erover op deze site en AD.nl werd door meer dan een miljoen mensen gelezen. Daarmee houdt het niet op. Makelaar Bart Bulter: „Er willen 150 tot 170 mensen een bezichtiging doen. En dat terwijl de eigenaren hun huis in alle rust wilden verkopen...”
Hij geeft de update terwijl hij heel even op kantoor is om een broodje te eten en een kop koffie te drinken. Veel vrije tijd heeft ‘Duitsland-specialist’ Bart Bulter van Weusthuis Makelaardij dezer dagen niet.
Sinds bekend is dat hij de makelaar is die de vrijstaande woning met grote lap grond, zwembad en poolhouse met vraagprijs van 359.000 euro mag verkopen, staat zijn telefoon roodgloeiend en stroomt zijn mailbox over.
Duizelingwekkende aantallen
Ik heb het hele gebeuren rond de verkoop van deze woning al gekscherend Project X genoemd
„Daar kan ik over gaan klagen, maar dat doe ik niet. Ik heb ook andere tijden gekend. Los daarvan: dit is bijzonder. En dat zal het altijd blijven, met dit soort aantallen.”
Daarbij doelt de filiaalleider van de Denekampse vestiging van Weusthuis Makelaardij niet alleen op het aantal lezers van het artikel, of op het aantal reacties (ruim 14.0000) op de Facebookpagina van zijn werkgever.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video12
Tijdens spelen struikelt Ella (7) over bijzondere buit: ‘Politie was hier anderhalf uur’
-
PREMIUMbijziendheid stijgt
Mogelijk toch einde aan smartphone in de klas: ‘Ik stop pas als dit geregeld is’
De invoering van een landelijk verbod op smartphones in het klaslokaal lijkt toch weer op tafel te liggen. Diverse politieke partijen broeden nog op een ban, maar willen eerst met het onderwijs in gesprek. Het aantal schermuren moet drastisch omlaag om de kans op ernstige bijziendheid bij kinderen en jongvolwassenen te voorkomen, stellen experts. -
PREMIUM11
Beja lijkt als twee druppels water op prinses Beatrix: ‘Weet zeker dat ik verre familie van haar ben’
-
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM2
Jong stel gaf Henks geld uit terwijl hij hevig lag te bloeden: ‘U heeft hem op afschuwelijke wijze het leven ontnomen’
-
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
-
-
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
PREMIUM
Deze gemeente reageert woedend omdat bewoners zonnepanelen op dak leggen, dit is waarom
Geschrokken van de astronomische energierekeningen laten steeds meer Nederlanders zonnepanelen op hun dak leggen. Zo ook in Baarn, waar bewoners van de Roos van Dekemahof er de handen voor ineen sloegen. De gemeente reageerde echter furieus. Wat is er aan de hand?