Gemist? Gewonden bij explosie in medicijnfabriek Lelystad en ruzie tussen e-bikeproducenten
Jouw regionieuwsBen je er niet aan toegekomen om al het regionale nieuws te volgen? Dit was het nieuws van maandag 18 november.
Delen per e-mail
Arbeidsmigranten in Heino verontrust - Niet de slechte huisvestingsomstandigheden, maar het volledig overgeleverd zijn aan de grillen van de beheerder is het grootste probleem op park Old Heino. ,,Als de beheerder het op jou gemunt heeft, loop je het gevaar van het park te worden gestuurd. Hij komt ook onaangekondigd huisjes binnen om controles op bijvoorbeeld drugs uit te voeren. We hebben geen enkele bescherming”, zegt de Poolse parkbewoner Pawel Staśkewicz (33).
Overleden fietser uit Laren - Het lichaam dat gisteravond in het water in het buitengebied van Laren (Gelderland) is gevonden, is van een 82-jarige man uit diezelfde plaats. De man is verdronken, zegt de politie. ,,Het is een noodlottig ongeval geweest’’, aldus een politiewoordvoerder.
Conflict tussen producenten e-bikes - E-bikefabrikant Stella Fietsen uit Nunspeet beschuldigt concurrent Amslod uit Meppel van oneerlijke handelspraktijken en merkinbreuk en dreigt met een rechtszaak. Aanleiding is een campagne waarbij Amslod hoge kortingen beloofde aan mensen die een e-bike van Stella inruilden. Bert Jonkeren van Amslod is niet van plan in te binden en noemt de aangetekende brief van Stella ‘kinderachtig’.
Verdachten mishandeling Zwolle - Meerdere verdachten van de mishandeling van een 22-jarige Zwollenaar afgelopen weekeinde zijn op camerabeelden te zien. Het gaat om ‘minimaal twee personen’, zegt de politie. De politie heeft nog geen aanhoudingen verricht. Zij is namelijk op zoek naar getuigen, een groepje jongeren dat tijdens de mishandeling is weggelopen. Ook zij zijn te zien op de camerabeelden uit de Zwolse binnenstad, die worden geanalyseerd.
Explosie in medicijnfabriek Lelystad -Drie mensen zijn vanochtend gewond geraakt bij een explosie bij LelyPharma in Lelystad. Een persoon was volgens de Veiligheidsregio Flevoland bezig met werk in een zuurkast. Daarbij ontstond een explosie. Het slachtoffer liep verwondingen op aan handen en armen en werd naar het ziekenhuis vervoerd.
Aanrader van de redactie
Jumbo vs AH - Albert Heijn is nog altijd de onbetwiste nummer één, maar voelt de hete adem van Jumbo in de nek. Het Brabantse familiebedrijf opent tientallen winkels per jaar en kaapte en passant de deal met Hema voor de neus van AH weg. Moeten ze in Zaandam vrezen voor de sneltreinvaart waarmee Jumbo de supermarktwereld onveilig maakt of is de voorsprong van de marktleider niet meer in te halen?
Verder in het nieuws
-
update Amber Alert voor vermiste Rowena met 1-jarig zoontje Novan uit Ede
-
wedstrijdverslag GA Eagles breekt de ban met zege bij Helmond Sport
Na drie keer 1-1 op rij proefde Go Ahead Eagles in Helmond weer eens het zoet van de overwinning. Een curieus doelpunt van Antoine Rabillard en een heerlijke treffer van Jaroslav Navrátil brachten de nummer voorlaatst van de Keuken Kampioen Divisie op de knieën: 1-2. Een mooie opsteker in de aanloop naar een drukke laatste week van 2019. Tibeau Swinnen redde de eer van de gastheren. -
Video Dit autowrak staat morgen ter bewustwording langs de A28 bij Staphorst
Een totaal gehavende auto van Rijkswaterstaat staat morgen langs de A28 bij Staphorst. Deze staat er #nietvoornix. Politie, ANWB, ambulancediensten, bergers, wegwerkers en Rijkswaterstaat vragen deze week extra aandacht voor de gevaren van het negeren van een rood kruis. -
‘Nieuwe auto’s slechter voor het klimaat’
De uitstoot van broeikasgassen door nieuwe auto’s is voor het tweede opeenvolgende jaar toegenomen. Dat blijkt uit cijfers van de Belgische overheid. -
PREMIUM
Video Kerstkaart van overleden nicht Jet na meer dan 40 jaar alsnog bezorgd bij Greetje in Twello
-
Edwin Evers keert (tijdelijk) terug op de radio
-
Urker darter Nentjes laat Huybrechts ontsnappen in eerste WK-thriller
Geert Nentjes heeft niet voor de eerste stunt op het WK darts kunnen zorgen. De 21-jarige Nederlander hield in de eerste ronde lange tijd gelijke tred met de Belg Kim Huybrechts, maar moest alsnog met 2-3 zijn meerdere erkennen. -
Smartwatch ‘redt’ leven van zeiler in nood op Grevelingenmeer
Een zeiler is vrijdagavond rond 19.30 uur in de problemen gekomen op het Grevelingenmeer. De man was overboord geslagen van zijn zeilboot en zijn mobiele telefoon lag nog aan boord. Door via zijn 'smartwatch’ naar het Kustwachtcentrum in Den Helder te bellen kon hij uit zijn benarde situatie worden gered.