Gemist? Urker kotter mogelijk omgeslagen door wrak en slachtoffer Lochem is 33-jarige man
Jouw regionieuwsBen je er niet aan toegekomen om al het regionale nieuws te volgen? Dit was het nieuws van dinsdag 3 december.
Delen per e-mail
Verkrachting in azc Dronten - Gedrogeerd en verkracht, door twee man tegelijk. Het overkwam in mei van dit jaar Elya, naar eigen zeggen, in bungalow 47 van het asielzoekerscentrum in Dronten. De uit de Golfregio gevluchte homoseksueel probeert daar inmiddels al een half jaar lang aangifte van te doen, vooralsnog vergeefs.
Sluiting omstreden Hoenderloo Groep - De jeugdzorg van De Hoenderloo Groep in Deelen en Hoenderloo sluit de deuren. Peer van der Helm wacht er al tijden met smart op. De lector residentiële jeugdzorg ziet met lede ogen aan hoe kwetsbare jongeren maanden in separeercel of vastgebonden liggen. ,,Dit systeem moet je echt niet meer willen. Ik ben blij dat Hoenderloo sluit.”
Slachtoffer Lochem 33-jarige man - De medewerker van de Twentsche Kabelfabriek (TKF) die gisteren om het leven is gekomen bij een explosie in een zeecontainer, is een 33-jarige man. Dat schrijft het Lochemse bedrijf in een rouwadvertentie in de Stentor. De man had een vrouw en kinderen. Hij werkte sinds 2017 bij het bedrijf.
‘Urker kotter bleef hangen op wrak’ - Urker garnalenkotter ‘Lummetje’ is ‘zeer waarschijnlijk’ omgeslagen nadat de netten achter een wrak zijn blijven hangen. Dat gebeurde tijdens slecht weer in een ‘enorm gevaarlijk’ gebied waar een tientallen scheepswrakken liggen. Bij het ongeluk kwamen Urker vissers Jochem (41) en Hendrik-Jan (27) om het leven. Dat stelt Jouke Spoelstra, secretaris van de KNRM-post Den Helder.
‘COA ontraadt aangifte na verkrachting’ - Opvangorganisatie voor asielzoekers COA moet onderzoeken of haar medewerkers asielzoekers, die slachtoffer zijn van een zedendelict, afraadt naar de politie te stappen. Dat wil staatssecretaris Broekers-Knol (VVD) naar aanleiding van enkele verkrachtingszaken, waarvan een in asielzoekerscentrum Dronten.
Premium-verhaal van de dag
Tuinland viert 100-jarig bestaan - Girbe Drenth (63) heeft heel lang een haat-liefde-verhouding gehad met de tuinzaak die uiteindelijk onder zijn vleugels uitgroeide tot Tuinland. Dit jaar viert het bedrijf met vestigingen in Zwolle, Wilp, Assen en Groningen zijn honderdjarig bestaan.
Verder in het nieuws
-
video | update Jongetje (5) bevrijd uit ingestort pand Coevorden: agenten maken selfie tijdens reddingsoperatie
-
PREMIUM
Voetbalwedstrijd in kelderklasse tussen Columbia uit Apeldoorn en Warnsveldse Boys gestaakt ‘wegens racisme’
De voetbalwedstrijd Columbia 3 - Warnsveldse Boys 3 is vanmiddag gestaakt wegens wanordelijkheden. Volgens de bezoekers omdat een negroïde speler van hen meerdere keren racistisch bejegend is door een voetballer van de Apeldoornse ploeg. -
Parkeergarage boven de Aldi Beestenmarkt Deventer uit voorzorg gesloten na vondst scheur
De parkeergarage boven de Aldi en de Plus aan de Beestenmarkt in Deventer is gesloten. Er zouden scheuren in het parkeerdek zijn gevonden. Maandag wordt de parkeergage onderzocht. -
Britse politie onderzoekt bizarre zelfmoorddate van ‘Nederlandse’ twintigers in vakantiehuisje
Elkaar online ontmoeten, dan afspreken om samen uit het leven te stappen en vervolgens inchecken in een Schotse airbnb om het zelfmoordpact tot uitvoering te brengen. Dat is volgens de Britse politie vermoedelijk de achtergrond van de dood van twee toeristen in een vakantiehuisje aan de Schotse oostkust. -
Man (23) tovert tijdens eerste afspraakje via datingsite plots dode oma tevoorschijn
-
Toeristen verbijsterd: beroemde waterval nu nog maar zielloos straaltje water
-
Man raakt erfenis van bijna drie ton bijna kwijt door één fout cijfertje
De 74-jarige Peter Teich uit het Britse Cambridge kan zichzelf wel voor zijn kop slaan. Hij vergiste zich in één nummertje van zijn bankrekening en liep zo bijna zijn erfenis van 299.000 euro mis. -
Dronken wasbeer waggelt op Duitse kerstmarkt
Een dronken wasbeer heeft op de kerstmarkt in het Duitse Erfurt, ten zuidwesten van Leipzig, opzien gebaard. Veel bezoekers van de markt grepen naar hun mobieltje om de waggelende gang van het dier vast te leggen.