Rat tussen de sla bij Grieks restaurant in Nederland gaat viraal: ‘Ik kom hier nooit meer terug’
Je zult maar een broodje gyros willen bestellen en een rat in de slabak van het restaurant tegenkomen. Een filmpje van zo’n voorval werd de afgelopen dagen veelvuldig gedeeld op sociale media. Het blijkt te gaan om een Grieks restaurant in de Mall of the Netherlands in Leidschendam.
‘Nu weet ik zeker dat ik er nooit meer terug kom’ en ‘Dit is te gek voor woorden’. Het is slechts een kleine greep uit de reacties op sociale media op een video van de rat in een slabak. De afgelopen dagen circuleerde de video op verschillende platforms, waar reageerders hun grote verbazing onder uiten.
Wanneer het voorval plaatsvond, is niet bekend, maar inmiddels is wel duidelijk dat het om een restaurant in het winkelcentrum Mall of the Netherlands gaat. Op de beelden is te zien dat de rat rondloopt in één van de slabakken van restaurant Mr. Greek. Ondanks meerdere verzoeken was het Griekse restaurant maandag niet bereikbaar voor commentaar.
Wij hebben meteen actie ondernomen door deze ondernemer de hygiëne en afsluitbaarheid van etenswaren te laten verbeteren
Wel heeft Mall of the Netherlands, het winkelcentrum waar de eettent is gevestigd, het betreffende restaurant inmiddels aan het werk gezet. ,,Zodra het incident onder onze aandacht kwam, hebben wij meteen actie ondernomen door deze ondernemer de hygiëne en afsluitbaarheid van etenswaren te laten verbeteren”, zegt een woordvoerder van het winkelcentrum.
Tekst gaat verder onder de foto.
Het is niet voor het eerst dat Leidschendam-Voorburg wordt geteisterd door ratten. Eind vorig jaar trokken meerdere inwoners aan de bel bij de gemeente over een heuse rattenplaag in delen van het dorp, waarna de gemeenteraad de meldingen onderzocht.
Het college van Leidschendam-Voorburg reageerde toen dat er niet direct sprake was van een rattenplaag (er was zelfs een daling van het aantal muizen en ratten in de gemeente), maar dat er in bepaalde wijken wel een toename was van overlast door ratten. Dat was vooral in de wijken Prinsenhof en Essesteijn. Twee wijken die niet direct grenzen aan de Mall of the Netherlands, maar wel in de nabije omgeving liggen.
Winkelwalhalla
In de zomer van 2021, midden in coronatijd, werd het winkelcentrum feestelijk geopend als het nieuwe winkelwalhalla van ons land. De Mall heeft sindsdien een grote aantrekkingskracht tot dagjesmensen en kwam het afgelopen jaar regelmatig in het nieuws door de verkeersdrukte op de weg ernaartoe.
Het afgelopen pinksterweekend was tot dusver het drukste weekend sinds de opening van de Mall, waarbij de files zelfs tot aan snelweg A13 reikten. Omwonenden lieten toen al aan deze site weten het helemaal zat te zijn met de ‘al jaren durende straatterreur’. De bereikbaarheid van het winkelcentrum is daarom ook één van de hoofdthema's in het nieuwe coalitieakkoord van Leidschendam-Voorburg.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nederlands zeilschip met 14 tieners aan boord strandt in Noorwegen
Voor de kust van Noorwegen is het Nederlandse zeilschip Noorderlicht met aan boord Nederlandse scholieren aan de grond gelopen. Dat meldt de Noorse politie. Het schip had 26 mensen aan boord, onder wie de 14 scholieren van 14 tot 17 jaar oud. Niemand raakte gewond. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
PREMIUM7
Buurt is eendenslachterij in Ermelo zó beu dat de baas nu een parkeerprobleem heeft bij z'n restaurant
Het Ermelose hoofdpijndossier over Tomassen Duck-To blijft niet beperkt tot de eendenslachterij. Zelfs het parkeren bij een restaurant in de buurt ligt door het jarenlange conflict rond het bedrijf onder druk. Met 75.000 euro aan dwangsommen wil de gemeente afdwingen dat Gertjan Tomassen de parkeersituatie bij restaurant LazyTiger verandert. Die is nu in strijd met de regels.Ermelo -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging
-
PREMIUM6
Het leek zo'n goed idee, maar deze palen in Zutphen blijken compleet overbodig: ‘Staan niks te doen’
Zutphen was er zo snel mee, de aanleg van openbare laadpunten voor de elektrische fiets. De gemeente beloofde dat aantal uit te breiden, maar daar ziet de gemeente van af. De gemeente is ingehaald door de tijd: de Fietsersbond meldt dat openbare laadpunten amper gebruikt worden, dus de bond raadt uitbreiding af. ,,Die palen staan nu niks te doen.’’Zutphen -
-
-
Virus teistert Oranje: vijf spelers haken af voor kraker in Frankrijk
Het Nederlands elftal gaat zonder Cody Gakpo, Matthijs de Ligt, Sven Botman, Joey Veerman en Bart Verbruggen naar Frankrijk voor het eerste duel in de EK-kwalificatie. Volgens de KNVB kampen deze vijf spelers allemaal met een virusinfectie. Het gaat niet om het coronavirus. -
Wat Eten We Vandaag: Gevulde zoete aardappel op Mexicaanse wijze
Een avondmaaltijd boordevol groenten? Dan is dit recept een aanrader. De kidneybonen bovendien zorgen voor een voldaan gevoel en zijn een goede bron van vezels en eiwitten.
6 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerMarco Wassink
Jeroen Van der Riet
Emmy Emmy
Marco Wassink
H Scheerooren