Club Fatih in Kampen.
Volledig scherm
PREMIUM
Club Fatih in Kampen. © Pedro Sluiter

Fatih weer open na coronaperikelen in dansclub in Kampen: ‘Systeem zo lek als een mandje’

Dansclub Fatih in Kampen gaat komend weekend weer open met het cafégedeelte nadat er twee weken terug een grote corona-uitbraak was en het personeel in quarantaine thuis zat. Dit laat manager en teamleider Erwin Wielandt weten. ,,Het systeem was zo lek als een mandje.”

1 reactie

  • gerrit van den Brink

    2 jaar geleden
    Dat geloof je toch niet? Denk je dat ze in deze tent op een tafeltje op 1,5m gaan zitten. Nadat iedereen al heeft aangegeven dat er grootschalig is gefraudeerd. Dat ze zelftesten hebben gebruikt wat niet toegestaan is. En dan mag dit zo maar open? Volgens waren de overtredingen van die aard dat een sluiting door de gemeente op zijn plaats is
  1. Na vijftien jaar maakt Marijke uit Zwolle opnieuw tekeningen voor de prentenbijbel
    PREMIUM
    Met video

    Na vijftien jaar maakt Marijke uit Zwolle opnieuw tekeningen voor de prentenbij­bel

    In een voormalig pakhuis aan het Koewegje in Zwolle zit op twee hoog het atelier van illustrator Marijke ten Cate. Al 25 jaar werkt ze daar aan verschillende prentenboeken, waaronder de prentenbijbel die vijftien jaar geleden uitgebracht werd. Om dat te vieren is Ten Cate weer achter de tekentafel gaan zitten en bracht ze samen met schrijver Silvia Vanden Heede een nieuwe, kleurrijke versie uit.
    Zwolle