Volledig scherm
© GinoPress B.V.

Regionale voetbalclubs zijn begonnen met voorbereidingen op het nieuwe seizoen

In de regio zijn de meeste voetbalclubs begonnen met de voorbereidingen op de nieuwe competitie. Sommigen hebben zelfs het eerste oefenpotje al gespeeld, waarbij de enorme nederlaag (10-1) van het Meppeler MSC bij Hoogeveen in het oog sprong.

Voordat de voetbaljaargang 2019/20 officieel van start gaat in het weekeinde van 21 en 22 september, zullen de eerste elftallen, naast de bekerwedstrijden, een aantal oefenwedstrijden spelen.  Wij maakten een overzicht van de oefenwedstrijden van de clubs uit de regio, waarin de bekercompetitie niet is opgenomen.

Donderdag 15 augustus 

USV – Giethoorn 6-1 (2-1) Doelpunt Giethoorn: Aron Bosch.

Vrijdag 16 augustus

Vv Emmen – d’Olde Veste 2-5 (2-3) doelpunten d’Olde Veste: Dave Kuurman (twee maal), Juules Kwant, Gerald Kloeten, Toufik Faraouni. 

Vv Hoogeveen – MSC 10-1 (5-1) Doelpunt MSC: Luuk Kuiper

Zaterdag 17 augustus

DESZ – Olympia (14.30 uur)

Genemuiden – Be Quick 1887 (14.30 uur)

Staphorst – Alcides (14.30 uur)

Tamek Toernooi SV Blokzijl (10.30 uur)

Zondag 18 augustus

Kuinre – Lemmer (14.30 uur)

Oranje Zwart – Havelte (14.00 uur)

Steenwijkerwold – BEW Vledder (14.00 uur)

Maandag 19 augustus

George Fransen Toernooi Willemsoord, Willemsoord zat – De Blesse (18.30 uur), Oldeholtpade – Steenwijk (18.30 uur)

Dinsdag 20 augustus

FC Meppel – Staphorst II (20.15 uur)

DVSV – SVN II (19.30 uur)

SV Nieuwleusen – Olympia 28 (19.00 uur. Tempelman Toernooi Nieuwleusen)

FC Oldemarkt – SC Emmeloord (19.30 uur)

De Weide – VENO (19.15 uur)

WZC Wapenveld – SC Rouveen (19.30 uur Bultman Toernooi Wapenveld)

HZVV – MSC (20.15 uur, Offerein bokaal Hoogeveen)

George Fransen Toernooi Willemsoord, Willemsoord zon – Old Forward (18.30 uur), Steenwijker Boys – BEW (18.30 uur)

Woensdag 21 augustus

George Fransen Toernooi Willemsoord, Steenwijk – Willemsoord zat, Oldeholtpade – De Blesse

Donderdag 22 Augustus

George Fransen Toernooi Willemsoord, Old Forward - BEW, Steenwijker Boys – Willemsoord zon

Steenwijker Toren Toernooi: Alcides – Olde Veste (20.00 uur), MSC – Gorecht (20.00 uur)

Vrijdag 23 augustus

MSC (zat) – Olde Veste JO-19 (20.00 uur)

MSC – WHC (20.45 uur Offerein bokaal Hoogeveen)

Kop van Overijssel