Nadat de krakers waren vertrokken werd de bungalow aan De Whaa onbewoonbaar gemaakt door eigenaar Bonsink. Op social media krijgt hij steun, maar is er ook onbegrip.
Volledig scherm
PREMIUM
Nadat de krakers waren vertrokken werd de bungalow aan De Whaa onbewoonbaar gemaakt door eigenaar Bonsink. Op social media krijgt hij steun, maar is er ook onbegrip. © Pedro Sluiter Foto

Volop steun voor sloop pand om krakers te weren in Zwartsluis: ‘In- en intriest dat je je eigen woning moet vernietigen’

Het onbewoonbaar maken van een gekraakte bungalow in Zwartsluis heeft heel wat losgemaakt. Na het artikel in de Stentor over het daadkrachtige optreden van eigenaar Harm Bonsink kwamen er uit het hele land honderden reacties los. Er is volop steun Bonsinks rigoureuze daad: vooral de krakers moeten het ontgelden. Maar er is ook een keerzijde.

0 reacties