Donny van de Beek bezig aan herstel zware knieblessure: ‘Vertrouw het proces’
Donny van de Beek is volop bezig aan zijn revalidatie van de zware knieblessure die hij in januari opliep in het duel met oud-Feyenoorder Marcos Senesi van Bournemouth. De 25-jarige middenvelder van Manchester United staat wel de rest van het seizoen nog aan de kant.
Ruim twee maanden na de diagnose heeft Van de Beek een korte video geüpload op zijn eigen Instagrampagina waarin hij laat zien dat hij hard werkt aan zijn revalidatie en kracht opbouwt met een reeks oefeningen in de sportschool. Het zal nog wel even duren voordat hij weer fit is. ‘Vertrouw het proces, stap voor stap’, schrijft de voetballer in de caption.
,,Ik denk dat het vrij positief nieuws is”, vertelde trainer Erik ten Hag aan de officiële clubkanalen van Manchester United. ,,Het slechte nieuws is natuurlijk dat hij de rest van het seizoen ‘out’ is, maar het goede nieuws is dat zijn knie op de lange termijn in orde komt en hij weer klaar is om op het hoogste niveau te spelen. Voor de start van het voorseizoen.”
Van de Beek werd na de diagnose geopereerd en op dat moment meldde hij dat alles volgens plan verliep en zei tegen de fans: ,,Het is tijd om aan mijn herstelproces te beginnen en ik zal er alles aan doen om sterker terug te komen voor deze club.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Emmen neemt met zege op NAC eerste horde richting lijfsbehoud en staat in finale play-offs
Breda, Emmen -
PREMIUM
Voormalig PSV-talent Nigel Bertrams (30) droeg jarenlang groot geheim met zich mee: 'Ik stop met betaald voetbal’
Keeper Nigel Bertrams droeg jarenlang een groot geheim met zich mee en komt daar nu mee naar buiten. De goalie van FC Eindhoven heeft compleet versleten heupen en barstte na elke wedstrijd dagen van de pijn. ,,Ik moet nu voor mezelf kiezen en stop met betaald voetbal. Per direct.”Eindhoven -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Mislintat nam beslissing over Heitinga in ‘afgelopen 24 uur’: ‘Hij heeft absoluut een eerlijke kans gehad’
Het besluit om het contract van John Heitinga als hoofdtrainer van Ajax niet te verlengen, heeft Sven Mislintat donderdagmorgen genomen en vooral gebaseerd op de resultaten van de voorbije maanden. Dat zei de nieuwe Duitse directeur tijdens een ingelaste persbijeenkomst. ,,Ik vind dat hij een eerlijke kans heeft gehad.” -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie.
-
PREMIUM1
Ajax gaat bij opvolging Van der Sar headhunterskantoor inschakelen: ‘We werden verrast door besluit Edwin’
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Dit is volgens supporters de speler van het seizoen bij PEC Zwolle: ‘Ik zie overeenkomsten met Frenkie de Jong’
Thomas van den Belt is door lezers van de Stentor gekozen als speler van het seizoen bij PEC Zwolle. Hij kreeg 42 procent van de stemmen. De middenvelder werd vorige week al uitgeroepen tot beste speler van de Keuken Kampioen Divisie.Zwolle, Kampen