FC Emmen maakt seizoen af met coach Dick Lukkien: ‘Voor mij verandert er niks’
FC Emmen maakt het seizoen ‘gewoon’ af met Dick Lukkien als coach. Dat maakt de club vandaag bekend.
Lukkien vertrekt komende zomer van FC Emmen naar FC Groningen. Hoewel beide clubs met elkaar in een hevige degradatiestrijd verkeren, blijkt er voldoende draagvlak om het seizoen met Lukkien als coach af te maken, zo vertelt technisch manager Mike Willems. ,,Na het aangekondigde vertrek van Dick hebben we de tijd genomen om één en ander op een rijtje te zetten. We hebben veelvuldig met Dick zelf gesproken en ook met de spelersgroep en diverse betrokkenen binnen en buiten de club. Na deze gesprekken hebben wij geconstateerd dat er in alle geledingen voldoende draagvlak is om met Dick het seizoen af te maken.”
Lukkien zelf is blij met de uitkomst en is vastberaden om FC Emmen in de eredivisie te houden: ,,Voor mij verandert er niks. Ik geef sinds ik hier ben begonnen als trainer alles wat ik heb en dat blijf ik ook de komende maanden doen. Ik wil het seizoen goed afsluiten en samen met mijn staf, alle andere collega’s en alle supporters gaan we ons daar honderd procent voor inzetten.”
FC Emmen staat momenteel zestiende met vier punten meer dan FC Groningen en vijf punten meer dan SC Cambuur. De nummers zeventien en achttien degraderen rechtstreeks naar de Keuken Kampioen Divisie, de nummer zestien moet nacompetitie spelen.
Vertrek Dennis van der Ree
FC Groningen maakte donderdag bekend voor komend seizoen twee nieuwe assistenten naast Lukkien aan te stellen. De club neemt afscheid van Alfons Arts en Gert Peter de Gunst. De 57-jarige Arts is met FC Groningen in gesprek over een andere functie binnen de organisatie. Het contract van De Gunst loopt na dit seizoen af en wordt niet verlengd. Hij werd in januari assistent nadat Dennis van der Ree na het ontslag van coach Frank Wormuth was gepromoveerd tot hoofdtrainer. Van der Ree vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen.
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Duivels dilemma FC Emmen: Dick Lukkien ontslaan vergroot chaos, maar kan ook veel gedoe voorkomen
-
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
Buxusliefhebbers, let op, de rupsen van de buxusmot zijn al volop aan de vraat. Rond deze tijd verpoppen ze tot mot, met een nieuwe generatie tot gevolg. Ingrijpen is de boodschap! Hoe roep je de plaag een halt toe en houd je je geliefde planten gezond? Tuinexpert Laurence Machiels weet raad: ,,Een feromoonval lokt de mannetjes en kan voorkomen dat de buxusmotten paren.’’ -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
PREMIUM1
Nieuwe hiërarchie en geen Memphis Depay bij Oranje: Ronald Koeman kan niet meer teruggrijpen op wat vertrouwd is
Het Nederlands elftal werkt toe naar de finaleronde van de Nations League. Maar Ronald Koeman heeft meer te doen. Bij zijn rentree als bondscoach in maart bleek direct wat de valkuil is: teruggrijpen op alles wat vertrouwd was in zijn eerste periode in 2019. Er moet nieuw leven in bij Oranje. In een nieuwe hiërarchie. En met een andere spits dan Memphis Depay tegen Kroatië. -
Dick Lukkien verruilt FC Emmen na seizoen voor FC Groningen: ‘Altijd speciale plek in mijn hart gehouden’
Dick Lukkien wordt na dit seizoen de nieuwe hoofdtrainer van FC Groningen. De 50-jarige Veendammer komt over van FC Emmen, een directe concurrent van Groningen in de strijd tegen degradatie. Het nieuws lekte gisteren al uit en werd vanochtend officieel bevestigd. Dennis van der Ree, die na het ontslag van Frank Wormuth voor de groep staat, vertrekt deze zomer.
-
PREMIUM
Terechte uitschakeling betekent voor FC Utrecht opnieuw een seizoen van ‘net niet’
Utrecht -
-
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel? -
Met video
PSV wil Peter Bosz strikken als opvolger van Ruud van Nistelrooij
PSV wil Peter Bosz als nieuwe coach strikken. De ervaren Bosz (59) is de topkandidaat in Eindhoven, al zijn er ook nog andere namen waar PSV op kan mikken. Of het lukt om Bosz te strikken, moet snel blijken.Eindhoven
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer