FC Twente slaat grote slag met contractverlenging Van Wolfswinkel, Cerny, Smal én Hilgers
FC Twente heeft Ricky van Wolfswinkel, Vaclav Cerny, Gijs Smal en Mees Hilgers langer aan zich gebonden. De club uit de eredivisie lichtte de optie in de aflopende contracten van deze vier basisspelers. Spits Van Wolfswinkel en de verdedigers Smal en Hilgers liggen nu ook voor volgend seizoen vast, Cerny zelfs voor de komende twee jaar. De Tsjech is de topscorer van FC Twente in de competitie met negen doelpunten.
De huidige nummer 5 van de eredivisie, besloot ook de optie in het contract van de jonge middenvelder Max Bruns te lichten. Hij ligt daardoor tot de zomer van 2024 vast.
De club uit Enschede besloot niet door te gaan met aanvaller Denilho Cleonise. De optie in zijn aflopende contract werd niet gelicht. De 21-jarige Cleonise speelde dit seizoen elf wedstrijden in de eredivisie, voornamelijk als invaller. Hij scoorde één keer.
Wout Brama, Virgil Misidjan en Julio Pleguezuelo hebben eveneens een aflopend contract, maar daarin zit geen optie op verlenging. De clubleiding gaat met hen in gesprek over hun toekomst. De trainers Ivar van Dinteren, Adrie Bogers en Nick Segers kregen te horen dat hun verbintenis voorlopig niet wordt verlengd. Mogelijk gebeurt dat later alsnog, als bekend is wie de nieuwe hoofdtrainer van FC Twente wordt. Ron Jans stopt na dit seizoen.
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
-
PREMIUM2
‘Speler van het jaar’ neemt al zijn prijzen mee naar Rotterdam: ‘Mijn vriendin weet vast iets leuks’
Thomas van den Belt (21) werd afgelopen week door de lezers van De Stentor gekozen tot ‘Speler van het jaar’ van PEC Zwolle. Het is slechts één van de prijzen die de middenvelder, die naar Feyenoord gaat, dit seizoen won. ,,Ik kijk ernaar uit om op het allerhoogste niveau te spelen.”Zwolle -
Ajax niet verder met John Heitinga als hoofdtrainer: ‘Op persoonlijk vlak een zware beslissing’
Ajax gaat niet verder met John Heitinga als hoofdtrainer. De 39-jarige coach heeft dat in een onderhoud met de nieuwe directeur Sven Mislintat vanmiddag te horen gekregen. -
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
Buxusliefhebbers, let op, de rupsen van de buxusmot zijn al volop aan de vraat. Rond deze tijd verpoppen ze tot mot, met een nieuwe generatie tot gevolg. Ingrijpen is de boodschap! Hoe roep je de plaag een halt toe en houd je je geliefde planten gezond? Tuinexpert Laurence Machiels weet raad: ,,Een feromoonval lokt de mannetjes en kan voorkomen dat de buxusmotten paren.’’ -
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen.
-
PREMIUMmet poll
Dit zijn de keuzes die PSV kan maken voor een nieuwe trainer: het uur U nadert
Eindhoven -
-
-
PREMIUM
Opzettelijk verliezen om er zelf voordeel uit te halen: Barendrecht was lang niet de eerste club die dat deed
Opzettelijk verliezen om er zelf voordeel uit te halen. Dat deed Barendrecht afgelopen weekeinde tegen GVVV. De derdedivisionist blijkt niet de eerste club uit de geschiedenis die dat trucje uithaalt. Dit zijn de bekendste voorbeelden: zelfs op het hoogste niveau komt het voor.Barendrecht, Rotterdam -
KNVB start onderzoek naar ‘verwerpelijk gedrag’ NAC-fans: arbiter Joey Kooij krijgt beker bier naar auto gegooid
De KNVB is een onderzoek gestart naar het incident rond scheidsrechter Joey Kooij van gisteravond, zo bevestigde de voetbalbond tegenover deze site. De arbiter belandde na afloop van de promotie/degradatiewedstrijd tussen NAC en FC Emmen (1-2) in een conflict met fans van de thuisploeg.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer