FC Utrecht zonder Sander van de Streek tegen NEC, forse blessure Tommy St. Jago komt hard aan
Sander van de Streek scoorde tegen Feyenoord (2-1 verlies), maar heeft aan dat duel dermate veel klachten overgehouden dat hij de wedstrijd morgen tegen NEC moet missen. Hij completeert een zestal afwezigen bij FC Utrecht.
,,Sander liep niet meer lekker en heeft restklachten aan de wedstrijd tegen Feyenoord overgehouden”, aldus trainer Rick Kruys. Behalve Van de Streek ontbreken, net als tegen Feyenoord, Bart Ramselaar, Mimoun Mahi, Mark van der Maarel en Henk Veerman. Daarbij heeft Tommy St. Jago in de Kuip opnieuw een zware knieblessure opgelopen. Hij wordt binnenkort geopereerd.
,,Het nieuws over Tommy was heftig”, vindt Kruys. ,,Het heeft veel verdriet gebracht hier, helemaal omdat Tommy al een aantal keer flinke blessures heeft gehad. En hij brengt een bepaalde energie in het elftal, niet alleen in het veld maar ook daarbuiten. Iedereen is aangeslagen over het nieuws. Het is nog niet bekend waar hij gaat revalideren. Eerst gaat hij zijn hoofd leegmaken en dan kijken we hoe we nu verder gaan. Daar geven we hem even de tijd voor en dan zal zo snel mogelijk bepaald worden wat het plan is na zijn operatie. Dat zal in de komende dagen duidelijk worden.”
Kruys hoopt dat Veerman, die al een tijd afwezig is met een enkelblessure, volgende week tegen PEC Zwolle weer kan aansluiten. ,,Hij loopt vier weken voor op schema, dus dat is super”, oordeelt de trainer, die hoopt dat hij op St. Jago na alle op dit moment geblesseerde spelers nog kan inzetten in het restant van het seizoen.
Dat de rest ook nauwelijks wedstrijden wint, daar heb je eigenlijk geluk mee
FC Utrecht ontvangt morgen NEC om 20.00 uur in Stadion Galgenwaard, waar de laatste vier wedstrijden geen zege werd behaald (twee remises en twee nederlagen). Van de laatste zes eredivisiewedstrijden won Utrecht er niet één. Toch kan de ploeg de play-offs om een Europees ticket alleen theoretisch nog mislopen, mede door concurrentie die zelf ook om de haverklap punten heeft verspeeld. Met een zege op NEC lijkt het echt niet meer mis te kunnen gaan.
,,De hunkering naar een zege is heel sterk, we willen zo snel mogelijk drie punten bijschrijven en ons plaatsen voor de play-offs”, aldus Kruys. ,,Dat de rest ook nauwelijks wedstrijden wint, daar heb je eigenlijk geluk mee. Het is niet de manier waarop je het wil hebben, maar we staan er nog steeds heel goed voor voor de play-offs.”
Bekijk hier de laatste voetbalvideo’s:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
1
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Ajax juicht mee met Real Madrid en ontloopt grootmachten met plek in pot 1
Ajax zit tijdens de loting van het nieuwe Champions League-seizoen in pot 1. De Amsterdammers waren daarvoor afhankelijk van het resultaat tijdens de Champions League-finale tussen Real Madrid en Liverpool, die werd gewonnen door de Spanjaarden. -
PREMIUM19
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? -
Teruglezen | Feyenoord-spelers treuren na finale, Karsdorp straalt na ‘gekke avond’ tegen oude club
Feyenoord is er in Tirana niet in geslaagd de eerste editie van de Conference League te winnen. De Rotterdammers gingen in de finale met 1-0 ten onder tegen AS Roma, dat de beker mee naar huis neemt. Lees hier alle ontwikkelingen terug. -
Feyenoord vliegt met 25 spelers naar Tirana voor finale
Feyenoord is met 25 spelers naar Tirana gevlogen voor de finale van de Conference League. De wedstrijdselectie van trainer Arne Slot bestaat uit 23 spelers en daarnaast zijn ook de Amerikaanse aanvaller Cole Bassett (niet speelgerechtigd) en de jonge keeper Tein Troost (geen onderdeel van de wedstrijdselectie) mee naar de Albanese hoofdstad.
-
Podcast | ‘Aftellen naar het laatste uitje van het seizoen voor Feyenoord’
Met een fitte selectie is Feyenoord klaar voor de finale van de Conference League. In Tirana is AS Roma de tegenstander. En de hoofdstad van Albanië loopt vol met fans van beide teams. Etienne Verhoeff bespreekt de sfeer, maar ook de sportieve kanten met Mikos Gouka in een nieuwe AD Voetbalpodcast. -
PREMIUM
Column Sjoerd Mossou | Chris Woerts is nu eenmaal op aarde om alles te ontdoen van moraal, romantiek of goede smaak
Columnist Sjoerd Mossou is een groot fan van het fenomeen Chris Woerts. ‘Steeds wanneer je denkt: nu heeft Chris zóveel volslagen onzin verkondigd dat hij zich eenzaam in een hoekje gaat zitten schamen, springt hij plots weer lachend voor een camera en begint aan een volgend lulverhaal.’ -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda.