De KNVB Beker.
Volledig scherm
De KNVB Beker. © ANP

Kwartfinales KNVB-beker beginnen om 19.00 uur, ook duel in eerste divisie vervroegd

De wedstrijden in de kwartfinales van het toernooi om de TOTO KNVB Beker beginnen volgende maand allemaal om 19.00 uur. Door op dat tijdstip af te trappen, kunnen supporters tot het einde aanwezig zijn. Vooralsnog geldt er vanwege de coronamaatregelen een ‘sluitingstijd’ van 22.00 uur. Daarna is er geen publiek meer toegestaan.

  1. Pierre van Hooijdonk kreeg excuusmail van dader racistisch haatbericht: ‘Maar als hij een vent is, komt hij naar me toe’
    PREMIUM

    Pierre van Hooijdonk kreeg excuusmail van dader racistisch haatbe­richt: ‘Maar als hij een vent is, komt hij naar me toe’

    Pierre van Hooijdonk heeft een excuusmail ontvangen van degene die een racistisch bericht over hem op Instagram heeft gepost. Die had hij naar SC Heerenveen gestuurd, die de mail bij de oud-voetballer heeft bezorgd. ,,Maar dat vind ik te makkelijk. Dit is mosterd na de maaltijd, en ook vanachter het toetsenbord. Als je een vent bent, stap dan in de auto en kom naar me toe.”
    Breda